SANY SY600 SY650 SSY005291454 Zostava valčeka nosiča pásu / Horná časť valčeka Vyrobené spoločnosťou CQC TRACK / Heavy duty EXC Spare Parts Source Factory so sídlom v Quanzhou, Čína
SANY SY600 / SY650SSY005291454Zostava valčeka nosiča pásu (horný valec) – náhradný diel pre podvozok Heavy Duty EXC
Autorom je Jack
Zástupca CQC pre technológie a medzinárodné vzťahy
Priamy zdroj z továrne –CQC TRACK, Quanzhou, Čína
1. Stručný prehľad: Priamy výrobca z továrne v Quanzhou, Čína
CQC TRACK (HELI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.) je popredný profesionálny výrobca komponentov podvozkov pre ťažké pásové rýpadlá so strategickým sídlom v Quanzhou v provincii Fujian v Číne – jednom z najzavedenejších centier výroby ťažkých strojov vo východnej Ázii. Vďaka dobre vybaveným zariadeniam a integrovaným ekosystémom výroby komponentov podvozkov dodávame vysokovýkonné diely podvozkov pre stavebný a ťažobný priemysel na celom svete.
Tento technicko-obchodný dokument poskytuje komplexnú technickú analýzu a špecifikáciu obstarávania pre zostavu nosného valčeka pásu SANY SY600 / SY650 (horný valec), číslo dielu OEM.SSY005291454, vyrobený v rámci produktového radu CQC TRACK Heavy Duty EXC Series.
Rýpadlá SANY série SY600 a SY650 predstavujú triedu superťažkých banských výkopových plošín s nosnosťou 60 – 65 metrických ton, špeciálne navrhnutých pre vysokovýkonné lomové práce, rozsiahle zemné práce a povrchovú ťažbu. Medzi kľúčové parametre stroja patria:
| Model | Prevádzková hmotnosť | Výkon motora | Aplikácia |
|---|---|---|---|
| SY600H-S | Približne 58 000 kg (58 ton) | 310 kW / 350 k (Isuzu 6WG1) | Ťažká ťažba / dobývanie |
| SY650H-S | Približne 65 000 kg (65 ton) | 350 kW / 350–345 k (Isuzu 6WG1X) | Superťažká ťažba |
SY650H je uznávaný ako prestížny „superťažký banský bager triedy 60 ton“ od spoločnosti SANY, špeciálne navrhnutý pre ťažké banské podmienky so zosilneným podvozkom so „štyrmi kolesami a jedným pásom“ navrhnutým pre prevádzkovú životnosť 20 000 hodín.
Výrobné miesto: CQC TRACK, mesto Quanzhou, provincia Fujian, Čína.
Produktový rad: Podvozok EXC pre vysoké zaťaženie.
2. Výrobné možnosti CQC TRACK – OEM, ODM, neštandardné prispôsobenie a stabilita produktu
2.1 Integrovaný výrobný ekosystém
Spoločnosť CQC TRACK pôsobí ako profesionálny výrobca a dodávateľ ODM a OEM, ktorý sa špecializuje na vysokovýkonné podvozkové komponenty pre stavebné stroje. Naša výrobná platforma zahŕňa tri integrované modely dodávok:
- Výrobcovia OEM – Partnerské kováčske a výrobné závody s certifikáciou ISO 9001:2015 a IATF 16949 vyrábajú zostavy nosných valčekov, ktoré zodpovedajú pôvodným špecifikáciám výkresov spoločnosti SANY. Každá zostava SSY005291454 je navrhnutá pre priamu, 100 % zameniteľnosť skrutkami – bez nutnosti podložiek, zvárania ani úpravy rámu.
- Dodávatelia ODM – Náš inžiniersky tím vykonáva reverzné inžinierstvo a analýzu kompatibility s využitím metódy konečných prvkov (FEA) na simuláciu rozloženia napätia pri extrémnom zaťažení v ťažobnom priemysle. Vylepšenia ODM dizajnu zahŕňajú zosilnené konfigurácie prírub, vylepšené tesniace systémy (vylepšené z jednobritového na dvojité labyrintové tesnenie s ochranou proti nečistotám) a upravené profily povrchovej tvrdosti pre extrémnu odolnosť proti oderu.
- Neštandardné prispôsobenie – Pre jednotky SY600 a SY650 pracujúce na upravených rámoch pásov alebo v špecializovaných aplikáciách (napr. mulčovanie v lesoch, močiarne bagre, ťažba vo vysokých nadmorských výškach) dodáva spoločnosť CQC TRACK zostavy nosných valčekov na mieru so zmenenými dĺžkami hriadeľov (tolerancia ±1,5 mm), úpravami šírky príruby (±2 mm), neštandardnými rozmiestnemi otvorov pre skrutky (konverzia metrického alebo imperiálneho závitu) a špeciálnymi povrchovými nátermi (zinko-niklové pokovovanie pre koróziu pobrežných solí, epoxidový náter pre chemickú odolnosť).
2.2 Pokročilý výskum, vývoj a inžinierstvo
Špecializovaný tím pre výskum a vývoj spoločnosti CQC TRACK využíva najmodernejší softvér CAD/CAM/CAE na návrh, simuláciu a optimalizáciu. Vykonávame analýzu metódou konečných prvkov (FEA) na zabezpečenie štrukturálnej integrity a trvanlivosti pri extrémnych banských zaťaženiach, vrátane:
- Simulácia nárazového zaťaženia: 1,5× menovité statické zaťaženie – Ekvivalent dynamických síl generovaných nárazom rýpadla s naloženou lyžicou do skalných stien.
- Analýza dráhy opotrebenia: Optimalizácia geometrie kontaktnej plochy valivého povrchu s cieľom minimalizovať zbytočné trenie a optimalizovať rozloženie zaťaženia.
- Overenie integrity tesnenia: Simulácia zadržiavania maziva a vylúčenia kontaminantov v celom teplotnom spektre (−40 °C až +120 °C).
2.3 Prísny systém kontroly kvality
Výroba spoločnosti CQC TRACK prebieha v rámci systému riadenia kvality s certifikátom ISO. Od získavania surovín (certifikované vysokokvalitné legované ocele) až po konečnú montáž, každá fáza výroby prechádza prísnou kontrolou:
| Metóda kontroly | Aplikácia | Štandard |
|---|---|---|
| Spektrometer (optická emisná spektroskopia) | Overenie zloženia surovín (zliatiny s certifikáciou AISI 4140 / 42CrMo / 50Mn) | ASTM E415 / ISO 14284 |
| CMM (súradnicový merací stroj) | Overenie rozmerovej presnosti (vonkajší priemer, šírka príruby, priemer hriadeľa, súososť) | Tolerancia ±0,1 mm (štandard OEM ±0,2 mm) |
| Magnetická časťová kontrola (MPI) | Detekcia trhlín v kovanej karosérii a vnútorná integrita | ASTM E709 / ISO 9934 |
| Ultrazvukové testovanie (UT) | Kovanie vnútorného začlenenia a detekcia dutín | ASTM A388 / ISO 16831 |
| Skúšanie tvrdosti (Rockwell C) | Overenie hĺbky tvrdosti indukčného dezénu na povrchu dezénu (52 – 58 HRC, hĺbka dezénu ≥ 6 mm) | ASTM E18 |
| Skúška integrity tesnenia | Validácia zadržiavania maziva a vylúčenia kontaminantov | Ekvivalent IP67 |
Každá dokončená zostava dostane certifikát zhody (CoC) technológie CQC s úplnou sledovateľnosťou výrobnej šarže, čísla certifikátu materiálu a podpisu inšpektora kvality.
2.4 Séria Heavy Duty EXC – Validácia stability produktu
Označenie série Heavy Duty EXC (bager) predstavuje prémiovú produktovú triedu spoločnosti CQC TRACK, ktorá je špeciálne navrhnutá pre extrémne ťažobné, dobývacie a ťažké zemné práce. Stabilita produktu je overená prostredníctvom:
- Skúška dynamickým impulzným zaťažením – 2 milióny cyklov pri 1,5-násobku menovitého statického zaťaženia (čo zodpovedá viac ako 5 000 prevádzkovým hodinám v bani pri plnom ťahovom zaťažení).
- Simulácia zrýchleného opotrebenia – 1 500 hodín v abrazívnych podmienkach suspenzie (zmes piesku/vody/kalu, nepretržitá rotácia).
- Test namáčania pri extrémnych teplotách – Prevádzkové overenie pri −40 °C (sibírska zima) a +55 °C (austrálske leto v prírode).
- Skúška korózie v soľnej hmle – viac ako 500 hodín podľa normy ASTM B117 (validácia pobrežného a morského prostredia).
Údaje z terénu zozbierané v banských prevádzkach v Austrálii, Brazílii, Rusku a Južnej Afrike preukazujú priemernú dobu medzi poruchami (MTBF) presahujúcu 4 000 hodín pre nosné valce série CQC TRACK EXC – približne o 30 % dlhšiu životnosť v porovnaní so štandardnými alternatívami na trhu s náhradnými dielmi.
3. Podrobný popis produktu: SSY005291454 Zostava valčeka nosiča pásu (horný valec)
3.1 Primárna identifikácia
| Parameter | Špecifikácia |
|---|---|
| Číslo dielu OEM | SSY005291454 |
| Názov produktu | Zostava nosného valčeka pásu / Horný valec / Vrchný valec |
| Kompatibilné modely zariadení | SANY SY600 / SY600H-S / SY650 / SY650H-S / SY650HB-S |
| Tonážna trieda stroja | Superťažké banské rýpadlá s nosnosťou 58 – 65 metrických ton |
| Označenie série EXC | Podvozok pre ťažké bagre EXC (výkonné) |
| Výrobca | CQC TRACK (HELI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.), Quanzhou, Čína |
| Typ valca | Jednoprírubový nosný valec (vedenie spätnej časti hornej koľaje) |
3.2 Funkčný popis – Úloha nosného valca v systéme podvozku
Nosný valec (tiež známy ako horný valec alebo vrchný valec) je kritický komponent podvozku, ktorý riadi zaťaženie a má štyri základné funkcie:
- Podpera hornej časti pásu – Podopiera hornú (vratnú) časť reťaze pásu pri jej pohybe od predného napínacieho kolesa k zadnému ozubenému kolesu. Zabraňuje nadmernému prehýbaniu pásu, čo znižuje trenie a opotrebenie a minimalizuje únavu komponentov spôsobenú vibráciami.
- Vedenie reťaze pásov – Integrálne kovaná jednoduchá príruba presne spolupracuje s vnútornými povrchmi článkov pásu a zabezpečuje pozitívne bočné ovládanie reťaze pásov. To zabraňuje bočnému posunutiu (vykoľajeniu) počas protibežných otáčok alebo pri prevádzke na svahovitom teréne.
- Tlmenie vibrácií a nárazov – Absorbuje a zmierňuje rázové zaťaženie prenášané cez pásový reťaz v dôsledku nárazov skál, nerovného terénu a jazdy vysokou rýchlosťou. Znižuje únavové namáhanie rámu pásu a zavesenia kolies a chráni komponenty koncového prevodu pred poruchami súvisiacimi s nárazom.
- Riadenie opotrebovania – Pôsobí ako obetný komponent odolný voči opotrebovaniu, ktorý zachováva integritu puzdier reťazí pásov a koľajníc rámu pásov. Správne udržiavané nosné valčeky znižujú trenie medzi článkami pásov a podvozkom, čím sa znižujú celkové náklady na údržbu systému.
3.3 Technické špecifikácie a rozmerové parametre
| Parameter | Špecifikácia |
|---|---|
| Špecifikácia materiálu | Kovaná prémiová legovaná oceľ SAE 4140 / 42CrMo / 50Mn (certifikovaná podľa normy ISO 9001:2015) |
| Tvrdosť povrchu (behúň a príruba) | HRC 52–58 (Rockwellova stupnica C) |
| Vnútorná tvrdosť jadra | HRC 32–38 (zachovanie ťažnosti pre absorpciu nárazu) |
| Hĺbka indukčného puzdra | ≥6 mm (rovnomerná hĺbka tvrdosti po celej valivej ploche) |
| Metóda indukčného kalenia | Presné indukčné kalenie (diferenciálne kalenie alebo priechodné kalenie), účinné pre odolnosť voči trhlinám a rovnomernú hĺbku povlaku |
| Konfigurácia ložiska | Dvojradové kuželíkové ložiská (predmazané lítiovo-komplexným mazivom EP2) |
| Konfigurácia tesnenia | Dvojité plávajúce labyrintové tesnenie s ochranou proti nečistotám (ochrana proti kontaminácii ekvivalentná IP67) |
| Materiál hriadeľa | Vysoko uhlíková temperovaná legovaná oceľ, presne brúsená |
| Stupeň tolerancie hriadeľa | h6 – h7 (norma ISO 286) |
| Montážna konzola | Liata oceľ QT500-7, fosfátovaná + práškovo lakovaná s čiernym oxidovým povrchom |
| Konfigurácia otvoru pre montážne skrutky | Štandardný vzor SANY SY600/SY650 (priame priskrutkovanie k rámu koľajnice) |
| Mazanie | Predmazané z výroby – utesnené na dobu životnosti za normálnych prevádzkových podmienok. Mazanie na mieste nie je potrebné. |
| Ochrana proti korózii | Olejový náter odolný voči hrdzi + individuálne balenie vo vreckách VCI (inhibítor korózie pár) |
| Odolnosť voči soľnej hmle | 500+ hodín (ASTM B117) pre montážny držiak |
| Rozsah prevádzkových teplôt | −40 °C až +120 °C |
3.4 Konštrukčná a materiálová metalurgia – Prečo je kovanie z legovanej ocele dôležité
Plášť nosného valca CQC TRACK sa vyrába viacstupňovým procesom kovania za tepla, ktorý dosahuje vynikajúce vnútorné zjemnenie zŕn a optimalizovanú orientáciu vlákien, čo zaisťuje výnimočnú štrukturálnu integritu pri cyklickom zaťažení.
Prečo kovanie cez odlievanie:
| Charakteristický | Kovaný nosný valec (proces CQC TRACK) | Liaty nosný valec |
|---|---|---|
| Štruktúra zŕn | Rovnomerné, smerové (optimalizovaná orientácia vlákien pozdĺž dráh napätia) | Náhodné, izotropné (ako odliatok) |
| Odolnosť voči nárazu | Vyššia (o 30 – 40 % vyššia) vďaka zjemnenej štruktúre zrna | Nižšia kvôli potenciálnym chybám pórovitosti/zmršťovania |
| Únava života | Predĺžené (počet cyklov výrazne vyšší) | Znížené |
| Konzistencia | Vysoká (opakovateľné vlastnosti medzi jednotlivými šaržami) | Mierne (citlivé na proces) |
| Cena | Prémiové | Nižšie |
3.5 Technológia tesnení a ložísk – kľúčový rozdiel
Životnosť nosného valca je takmer úplne určená integritou jeho tesniaceho systému. CQC TRACK využíva dvojitý plávajúci labyrintový tesniaci systém v kombinácii s ochranou proti nečistotám, čo zabezpečuje:
- Vylúčenie kontaminantov: Zabraňuje vniknutiu abrazívnych častíc (kremičitý prach, piesok, jemné častice železnej rudy, bahno), ktoré by mohli rýchlo obrusovať ložiská a puzdrá.
- Zadržiavanie maziva: Pokročilé elastomérové tesniace pery udržiavajú mazivo v dutine ložiska, čím zabezpečujú konzistentné mazanie počas celej prevádzkovej životnosti.
- Samonastavovacia schopnosť: Konštrukcia plávajúceho tesnenia vyrovnáva menšie nesúososti a tepelnú rozťažnosť bez toho, aby bola ohrozená účinnosť tesnenia.
- Predĺžená životnosť: V praxi overená životnosť ložísk a tesnení presahuje 4 000 prevádzkových hodín. SANY EX1200-5; prediktívny vzorec životnosti ložísk SKF L10 naznačuje projektovanú životnosť presahujúcu 5 000 hodín pri menovitom zaťažení.
4. Súvisiace podvozkové produkty od spoločnosti CQC TRACK (séria EXC – kompletný komplexný dodávateľ)
Spoločnosť CQC TRACK ponúka kompletné riešenie pre vysokovýkonné podvozky EXC pre rýpadlá SANY SY600 a SY650, čím poskytuje alternatívu k komplexnému zásobovaniu, ktorá znižuje administratívnu koordináciu, zjednodušuje správu zásob a zabezpečuje kompatibilitu komponentov v celom pásovom systéme:
| Komponent | Číslo dielu (vzorový odkaz) | Kľúčové vlastnosti |
|---|---|---|
| Nosný valec pásu (horný valec) | SSY005291454 | Ako je popísané v tomto dokumente |
| Spodný valec pásu (dolný valec / valec pásu) | K dispozícii je viacero referenčných čísel | Dvojitá príruba, kované teleso, indukčne kalené na 52–58 HRC |
| Zostava predného napínacieho kolesa | 131902020009B / 131902020009C | Kovaný behúň z legovanej ocele, indukčne kalený povrch |
| Segment ozubeného kolesa (hnacie koleso / ozubené koleso koncového prevodu) | SSY005661438 | Skrutkovaný ráfik, oceľ QT 350 HB, konfigurácia zubov 23–25 |
| Reťaz pásu (utesnená a mazaná) | K dispozícii je viacero konfigurácií rozstupu | Rozstup navrhnutý podľa geometrie koľají SANY SY600/SY650 |
| Tracking Topánky | Viacero možností šírky | 600 mm trojitý grouser (ťažba), 700 mm dvojitý grouser (všeobecné zemné práce), 800 mm plochý (bažina) |
| Súpravy skrutiek a matíc koľajníc | Priamo z továrne | Vysokopevnostné spojovacie prvky s triedeným odstupňovaním (trieda 10.9 / 12.9) |
Všetky komponenty sú 100 % sledovateľné podľa šarže podľa systému zabezpečenia kvality CQCTRACK.
5. Globálna exportná stopa – overená v extrémnych ťažobných prostrediach
Spoločnosť CQC TRACK, autorizovaná Jackom, zástupcom pre technológie a medzinárodné vzťahy spoločnosti CQC, dodala zostavy nosných valcov a kompletné podvozkové systémy EXC pre bane, lomy a ťažké zemné práce na piatich kontinentoch. Medzi extrémne podmienky overené v praxi patria:
5.1 Austrália
- Západná Austrália – Železorudné bane Pilbara: Teplota okolia 45 – 48 °C, koncentrácia oxidu kremičitého vo vzduchu > 0,5 mg/m³, nárazové zaťaženie ťažkými balvanmi železnej rudy. Nosné valce CQCTRACK nevykazujú žiadne odlupovanie behúňa ani zlyhanie tesnenia pred 3 800 prevádzkovými hodinami.
5.2 Južná Amerika
- Brazília – Železná ruda Carajás, štát Pará: Silný náraz od metrových balvanov železnej rudy, vysoká vlhkosť. Kované teleso z legovanej ocele testované na nárazovú energiu 40 kJ bez zlomenia.
- Ekvádor – ťažobné operácie v Amazonskej panve: Nepretržité ponorenie do kalu, vlhkosť > 90 %. Dvojitý labyrintový tesniaci systém zabraňuje prenikaniu ílu a bahna.
- Venezuela – Orinocký banský oblúk: Abrazívny laterit s kyslým pH 4 – 5. Konzoly pokovované zinkom a niklom odolávajú korózii spôsobenej kyselinami.
5.3 Rusko a Stredná Ázia
- Sibírsky región – Jakutsko: Zimná prevádzka pri teplote vzduchu −45 °C. Nízkoteplotné mazivo (trieda NLGI 0) a jadro z tvárnej ocele (teplota prechodu nárazom −50 °C) zachovávajú funkčnú integritu.
- Kazachstan – Medené bane: Infiltrácia suchého, jemného prachu (s veľkosťou častíc submikrónov). Dvojité labyrintové tesnenie prešlo viac ako 500 hodinami s nulovým merateľným prienikom kontaminácie.
5.4 Západná a stredná Ázia
- Saudská Arábia – fosfátové bane, Al Jalamid: Púštne piesočné duny, jemná infiltrácia kremeňa. Nadmerná konštrukcia tesniacej pery zabraňuje opotrebovaniu lapovaním.
- SAE – Pobrežné lomy a stavebníctvo: Soľná hmla, vysoká vlhkosť. Odolnosť voči soľnej hmle podľa normy ASTM B117 overená na viac ako 500 hodín.
5.5 Afrika
- Egypt – Vápencové lomy v Západnej púšti: Jemný kremenný piesok, extrémne denné teplotné výkyvy. Overená integrita tesnenia v celom teplotnom rozsahu.
- Južná Afrika – Platinové bane Bushveld Complex: Vlhké podzemné podmienky. Účinný antikorózny náter vo vlhkom prostredí.
5.6 Južná, východná a juhovýchodná Ázia
- India – Žulové lomy: Ostré hranaté úlomky. Žiadne predčasné praskanie príruby nebolo zdokumentované.
- Kórea – Odstraňovanie nadložia uhlia: Vysoké cyklické zaťaženie, silné abrazívne vystavenie.
- Indonézia – uhoľné a palmové plantáže: bahno, abrazívny laterit, vysoká vlhkosť.
6. Štandardné transakčné podmienky pre globálnych kupujúcich
CQC TRACK ponúka transparentné a flexibilné obchodné podmienky vhodné pre ťažobné spoločnosti, predajcov zariadení a distribútorov náhradných dielov na celom svete, pričom Jack (zástupca CQC pre technológie a medzinárodné záležitosti) koordinuje všetok medzinárodný predaj a logistiku.
| Parameter | Možnosti / Podrobnosti |
|---|---|
| Incoterms 2024 | EXW CQC TRACK Factory (Quanzhou); FOB Xiamen / Šanghaj / Ningbo prístavy; CFR (náklady a preprava); CIF (náklady, poistenie, preprava) – Austrália, Brazília, Rusko, Saudská Arábia, Južná Afrika; DDP pre vybrané regióny (podlieha predchádzajúcemu potvrdeniu) |
| Spôsoby platby | T/T: 30% záloha, 70% zostatok oproti naskenovanej kópii nákladného listu; akreditív na videnie (potvrdený, neodvolateľný, vystavený medzinárodnými bankami prvej úrovne); akreditív s 30-dňovou splatnosťou pre opakované ročné objednávky presahujúce 200 kusov |
| Minimálne objednané množstvo (MOQ) | Vzorová objednávka: 2 kusy (skladová položka). Štandardná objednávka: 4 kusy v hlavnom exportnom kartóne. Zákazkové ODM objednávky: Bez MOQ (platí inžiniersky poplatok). |
| Dodacia lehota (skladové položky) | 5–7 pracovných dní od potvrdenia vkladu a schválenia objednávky. |
| Dodacia lehota (na mieru / na mieru) | 25–30 pracovných dní vrátane schválenia technických výkresov, kovania, obrábania, tepelného spracovania, montáže a záverečnej kontroly kvality. |
| Balenie | Každá zostava nosného valca je jednotlivo zatavená vo VCI fólii (vrstva inhibítora korózie z pár) + drevenej debne s penou (certifikované podľa ISPM‑15 pre medzinárodnú fytosanitárnu zhodu). Debny sú označené číslom dielu, číslom šarže a QR kódom pre úplnú sledovateľnosť technológie CQC. |
| Dokumentácia | Obchodná faktúra (dve originálne kópie + jedna elektronická kópia); Baliaci list (podrobný rozpis hmotnosti/objemu na prepravku); Nákladný list (podľa potreby expresný/oceánsky/expresný); Osvedčenie o pôvode (uprednostňuje sa dohoda o voľnom obchode medzi Čínou a Austráliou, dohoda o voľnom obchode medzi Čínou a Čile alebo všeobecný formulár); Osvedčenie o zhode (CoC) technológie CQC – obsahuje certifikát materiálu, výsledky skúšky tvrdosti, údaje o rozmerovej kontrole, súhrn dynamickej skúšky a číslo pečate kvality. |
| Záruka | 12 mesiacov od dátumu dodania ALEBO 2 000 prevádzkových hodín (podľa toho, čo nastane skôr) – pokrýva overené chyby materiálu alebo spracovania. Bežné opotrebenie (strata hĺbky dezénu presahujúca 3 mm, opotrebenie tesnenia nad rámec konštrukčných parametrov) je vylúčené. |
7. Popredajná podpora
- Technická podpora na diaľku: K dispozícii do 24 hodín prostredníctvom Jackovho medzinárodného oddelenia.
- Pokyny na riešenie problémov v teréne: Kontroly plynulosti otáčania, protokoly kontroly tesnení, postupy overovania uťahovacieho momentu pri inštalácii.
- Náhradné diely: Zrýchlené prioritné odoslanie v prípade záručných reklamácií a núdzových objednávok.
8. Vyhlásenie o kontakte a dodržiavaní predpisov autora
Túto komplexnú technicko-obchodnú špecifikáciu vypracoval Jack, zastupujúci spoločnosť CQC Technology vo funkcii zástupcu pre medzinárodné záležitosti, s priamym povolením od výrobcu od spoločnosti CQC TRACK (HELI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.).
V prípade záujmu o cenové ponuky, technické overenie, požiadavky na objednávku vzoriek alebo schválenie technických výkresov, prosím, smerujte všetky otázky prostredníctvom oficiálneho kanála spoločnosti Jack – kontaktné údaje sú k dispozícii na hlavičkovom papieri spoločnosti CQC TRACK.
CQC TRACK – Váš globálny priamy dodávateľ komponentov podvozku rýpadiel SANY z továrne, kde sa snúbi kvalita EXC pre vysoké zaťaženie s cenami priamo z továrne a celosvetovou spoľahlivosťou v teréne.
Quanzhou, Čína – Globálne riešenia pre podvozky v ťažobnom a stavebníctve. Kvalita mení svet.









