SANY SY600 SY650 SSY005291454 Spoordraerrolsamestelling / Rol boonste Vervaardig deur CQC TRACK / Swaargewig EXC Onderdele Bronfabriek gebaseer in Quanzhou, China
SANY SY600 / SY650SSY005291454Rupsdraerrolsamestelling (boonste rol) – Swaargewig EXC-onderstelonderdeel
Geskryf deur Jack
CQC Tegnologie & Internasionale Sake Verteenwoordiger
Direkte Fabrieksbron –CQC-baan, Quanzhou, China
1. Uitvoerende Opsomming: Direkte Fabrieksbronvervaardiger in Quanzhou, China
CQC TRACK (HELI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.) is 'n vooraanstaande professionele vervaardiger van swaardiens-onderstelkomponente vir rupsgraafmasjiene, met strategiese hoofkwartier in Quanzhou, Fujian-provinsie, China – een van Oos-Asië se mees gevestigde swaarmasjinerie-vervaardigingsentrums. Met goed toegeruste fasiliteite en geïntegreerde onderstelkomponentvervaardiging-ekosisteme, verskaf ons hoëprestasie-onderstelkomponente aan die wêreldwye konstruksie- en mynboubedrywe.
Hierdie tegnies-kommersiële dokument verskaf 'n omvattende ingenieursanalise en verkrygingspesifikasie vir die SANY SY600 / SY650 Rupsdraerrolsamestelling (Boonste Rol), OEM-onderdeelnommer.SSY005291454, vervaardig onder die CQC TRACK Heavy Duty EXC-reeks produklyn.
Die SANY SY600- en SY650-reeks graafmasjiene verteenwoordig die 60–65 metrieke ton superswaardiens-mynbou-uitgrawingsplatformklas, spesifiek ontwerp vir hoë-impak steengroefwerk, grootskaalse grondverskuiwing en oopgroefmynbou-toepassings. Belangrike masjienparameters sluit in:
| Model | Bedryfsgewig | Enjinkrag | Toepassing |
|---|---|---|---|
| SY600H-S | Ongeveer 58 000 kg (58 ton) | 310 kW / 350 pk (Isuzu 6WG1) | Swaar mynbou / steengroefwerk |
| SY650H-S | Ongeveer 65 000 kg (65 ton) | 350 kW / 350–345 pk (Isuzu 6WG1X) | Superswaar mynbou |
Die SY650H word erken as SANY se gesogte "60-ton-klas superswaar myngraafmasjien", spesifiek ontwerp vir swaar mynboutoestande met versterkte onderstel "vier wiele en een rups" onderstelargitektuur wat ontwerp is vir 'n operasionele lewensduur van 20 000 uur.
Vervaardigingsligging: CQC TRACK, Quanzhou Stad, Fujian Provinsie, China.
Produkreeks: Swaargewig EXC-onderstelreeks.
2. CQC TRACK Vervaardigingsvermoëns – OEM, ODM, Nie-standaard aanpassing en produkstabiliteit
2.1 Geïntegreerde Vervaardigingsekosisteem
CQC TRACK funksioneer as 'n professionele ODM- en OEM-vervaardiger en -verskaffer wat spesialiseer in hoëprestasie-onderstelkomponente vir konstruksiemasjinerie. Ons vervaardigingsplatform bestaan uit drie geïntegreerde voorsieningsmodelle:
- OEM-vervaardigers – In vennootskap met ISO 9001:2015- en IATF 16949-gesertifiseerde smee- en vervaardigingsfasiliteite produseer draerrolsamestellings wat ooreenstem met SANY se oorspronklike bloudrukspesifikasies. Elke SSY005291454-samestelling is ontwerp vir direkte, 100% aanbout-uitruilbaarheid – geen vulplaatjies, geen sweiswerk, geen raamwysiging nodig nie.
- ODM-verskaffers – Ons ingenieurspan voer omgekeerde ingenieurswese en verenigbaarheidsanalise uit, deur gebruik te maak van eindige elementanalise (FEA) om spanningsverspreiding onder uiterste mynbelastings te simuleer. ODM-ontwerpopgraderings sluit in versterkte flenskonfigurasies, verbeterde seëlstelsels (opgegradeer van enkellip- na dubbele labirintseël met vuiluitsluiters), en gewysigde oppervlakhardheidsprofiele vir uiterste skuurweerstand.
- Nie-standaard aanpassing – Vir SY600- en SY650-eenhede wat op gewysigde rupsbandrame of in gespesialiseerde toepassings werk (bv. bosbou-deklaagbewerking, moerasgraafmasjiene, mynbou op hoë hoogte), verskaf CQC TRACK pasgemaakte draerrolsamestellings met gewysigde aslengtes (±1.5 mm toleransie), flenswydte-modifikasies (±2 mm), nie-standaard boutgatpatrone (metriese of imperiale draadomskakeling), en gespesialiseerde oppervlakbedekkings (sink-nikkel-plate vir kusoutkorrosie, epoksie-bedekking vir chemiese weerstand).
2.2 Gevorderde O&O en Ingenieurswese
CQC TRACK se toegewyde O&O-span gebruik die nuutste CAD/CAM/CAE-sagteware vir ontwerp, simulasie en optimalisering. Ons voer eindige elementanalise (FEA) uit om strukturele integriteit en duursaamheid onder uiterste mynbelastings te verseker, insluitend:
- Impaklas-simulasie: 1.5× gegradeerde statiese las – Gelykstaande aan die dinamiese kragte wat gegenereer word wanneer 'n graafmasjien rotswande met 'n gelaaide emmer tref.
- Slytasiepadanalise: Optimalisering van roloppervlakkontakgeometrie om onnodige wrywing te verminder en lasverspreiding te optimaliseer.
- Seëlintegriteitsvalidering: Simulasie van smeermiddelretensie en kontaminantuitsluiting oor 'n volle temperatuurspektrum (−40°C tot +120°C).
2.3 Streng Gehaltebeheerstelsel
CQC TRACK se produksie werk onder 'n ISO-gesertifiseerde kwaliteitsbestuurstelsel. Van die verkryging van grondstowwe (gesertifiseerde hoëgraadse legeringstaal) tot die finale montering, ondergaan elke produksiefase streng inspeksies:
| Inspeksiemetode | Toepassing | Standaard |
|---|---|---|
| Spektrometer (Optiese Emissiespektroskopie) | Verifikasie van grondstofsamestelling (AISI 4140 / 42CrMo / 50Mn-gesertifiseerde legerings) | ASTM E415 / ISO 14284 |
| CMM (Koördinaatmeetmasjien) | Verifikasie van dimensionele akkuraatheid (buitenste deursnee, flenswydte, asdeursnee, konsentrisiteit) | ±0.1 mm toleransie (OEM-standaard ±0.2 mm) |
| Magnetiese deeltjie-inspeksie (MPI) | Opsporing van gesmede bakwerkkraak en interne integriteit | ASTM E709 / ISO 9934 |
| Ultrasoniese Toetsing (UT) | Smee van interne insluiting en leemte-opsporing | ASTM A388 / ISO 16831 |
| Hardheidstoetsing (Rockwell C) | Verifikasie van diepte van die loopvlak-induksie-omhulselhardheid (52–58 HRC, omhulseldiepte ≥6 mm) | ASTM E18 |
| Seëlintegriteitstoets | Smeermiddelretensie en validering van kontaminantuitsluiting | IP67-ekwivalent |
Elke voltooide samestelling ontvang 'n CQC-tegnologiesertifikaat van ooreenstemming (CoC) met volle naspeurbaarheid tot produksielot, materiaalsertifikaatnommer en handtekening van die kwaliteitsinspekteur.
2.4 Swaargewig EXC-reeks – Produkstabiliteitsvalidering
Die Heavy Duty EXC (Graafmasjien) Reeks-benaming verteenwoordig CQC TRACK se premium produkvlak, spesifiek ontwerp vir uiterste mynbou-, steengroef- en swaar grondverskuiwingsbedrywighede. Produkstabiliteit word gevalideer deur:
- Dinamiese pulslastoets – 2 miljoen siklusse teen 1.5× gegradeerde statiese las (gelykstaande aan 5 000+ mynbedryfsure onder volle spanningsbelastings).
- Versnelde slytasiesimulasie – 1 500 uur onder skurende slurrytoestande (sand/water/moddermengsel, deurlopende rotasie).
- Ekstreme Temperatuur-deurweektoets – Operasionele validering by −40°C (Siberiese winter) en +55°C (Australiese outback-somer).
- Soutbespuitkorrosietoets – 500+ uur volgens ASTM B117-standaard (validering van kus- en mariene omgewings).
Velddata wat oor mynboubedrywighede in Australië, Brasilië, Rusland en Suid-Afrika versamel is, toon 'n gemiddelde tyd tussen mislukkings (MTBF) van meer as 4 000 uur vir CQC TRACK EXC-reeks draerrollers – ongeveer 30% langer dienslewe in vergelyking met standaard namark-alternatiewe.
3. Gedetailleerde produkbeskrywing: SSY005291454 Rupsdraerrolsamestelling (boonste rol)
3.1 Primêre Identifikasie
| Parameter | Spesifikasie |
|---|---|
| OEM-onderdeelnommer | SSY005291454 |
| Produknaam | Spoordraerrolsamestelling / Boonste Rol / Boonste Rol |
| Versoenbare Toerustingmodelle | SANY SY600 / SY600H-S / SY650 / SY650H-S / SY650HB-S |
| Masjientonnage Klas | 58 – 65 metrieke ton superswaar myngraafmasjiene |
| EXC-reeksbenaming | Swaardiens EXC (graafmasjien) onderstelreeks |
| Vervaardiger | CQC-BAAN (HELI MASJINERIE VERVAARDIGINGSKOOL, BPK), Quanzhou, China |
| Roltipe | Enkelflensdraerrol (boonste spoor-terugkeergedeelte-leiding) |
3.2 Funksionele Beskrywing – Rol van die Draerrol in die Onderstelstelsel
Die draerrol (ook bekend as boonste rol of boonste rol) is 'n kritieke, lasbesturende onderstelkomponent met vier noodsaaklike funksies:
- Boonste Rupsgedeelte-ondersteuning – Ondersteun die boonste (terugkeer) gedeelte van die rupsketting soos dit van die voorste tussenwiel na die agterste tandwiel beweeg. Voorkom oormatige rupsbandversakking, wat wrywing en slytasie verminder, en vibrasie-geïnduseerde komponentmoegheid tot die minimum beperk.
- Rupsbandkettinggeleiding – Die integraal gesmede enkelflens tree presies in wisselwerking met die binneste oppervlaktes van die rupsbandskakels, wat positiewe laterale beheer van die rupsbandketting bied. Dit voorkom laterale verplasing (ontsporing) tydens teenrotasiedraaie of bedrywighede op hellende terreine.
- Vibrasie- en Impakdemping – Absorbeer en versag skokbelastings wat deur die rupsketting oorgedra word van rotsimpakte, ongelyke terrein en hoëspoedverskuiwing. Verminder moegheidspanning op die rupsbandraam en -vering, en beskerm finale aandrywingskomponente teen impakverwante mislukking.
- Slytasiebestuur – Tree op as 'n opofferende slytasiekomponent wat die integriteit van die rupskettingbusse en rupsraamrelings behou. Behoorlik onderhoude draerrollers verminder wrywing tussen rupsskakels en die onderstel, wat die algehele stelselonderhoudskoste verlaag.
3.3 Tegniese Spesifikasies en Dimensionele Parameters
| Parameter | Spesifikasie |
|---|---|
| Materiaalspesifikasie | Gesmede SAE 4140 / 42CrMo / 50Mn premium allooistaal (gesertifiseer volgens ISO 9001:2015 standaard) |
| Oppervlakhardheid (loopvlak en flens) | HRC 52–58 (Rockwell C-skaal) |
| Interne Kernhardheid | HRC 32–38 (behou rekbaarheid vir impakabsorpsie) |
| Induksie-kasdiepte | ≥6 mm (eenvormige hardheiddiepte oor die volle roloppervlak) |
| Induksie Verhardingsmetode | Presisie-induksieverharding (differensiële blus of deurvoerblus), effektief vir kraakweerstand en eenvormige omhulseldiepte |
| Laerkonfigurasie | Dubbelry-koniese rollagers (vooraf gesmeer met litiumkompleks EP2-vet) |
| Seëlkonfigurasie | Dubbele drywende labirintseël met vuilafsluiters (IP67-ekwivalente kontaminantbeskerming) |
| Asmateriaal | Hoë-koolstof getemperde legeringsstaal, presisie geslyp |
| As Toleransie Graad | h6 – h7 (ISO 286-standaard) |
| Monteringsbeugel | Gietstaal QT500-7, gefosfateer + poeierbedekte swart oksiedafwerking |
| Monteringsboutgatkonfigurasie | Standaard SANY SY600/SY650-patroon (direk aan die spoorraam vasgebout) |
| Smering | Voorgesmeer in die fabriek – verseël vir lewensduur onder normale bedryfstoestande. Geen veldsmering nodig nie. |
| Korrosiebeskerming | Roesbestande olielaag + individuele VCI (Dampkorrosie-inhibeerder) sakverpakking |
| Soutbespuitingsweerstand | 500+ uur (ASTM B117) vir monteerbeugel |
| Bedryfstemperatuurreeks | −40°C tot +120°C |
3.4 Konstruksie en Materiaalmetallurgie – Waarom Legeringstaal Smee Saak Maak
CQC TRACK se draerrolskulp word vervaardig met behulp van 'n meerstadium-warmsmeeproses, wat superieure interne korrelverfyning en geoptimaliseerde veseloriëntasie behaal, wat uitsonderlike strukturele integriteit onder sikliese belasting lewer.
Waarom smee eerder as giet:
| Kenmerkend | Gesmede Draerrol (CQC TRACK Proses) | Gegoten draerrol |
|---|---|---|
| Graanstruktuur | Uniform, rigtinggewend (geoptimaliseerde veseloriëntasie langs spanningspaaie) | Willekeurig, isotropies (soos gegiet) |
| Impakweerstand | Superieur (30–40% hoër) as gevolg van verfynde graanstruktuur | Laer as gevolg van potensiële porositeit-/krimpdefekte |
| Moegheidslewe | Verleng (siklustelling aansienlik hoër) | Verminder |
| Konsekwentheid | Hoë (herhaalbare bondel-tot-bondel eienskappe) | Matig (prosessensitief) |
| Pryspunt | Premium | Laer |
3.5 Seël- en Laertegnologie – Die Kritieke Verskil
Die lewensduur van 'n draerrol word amper geheel en al bepaal deur die integriteit van sy seëlstelsel. CQC TRACK gebruik 'n dubbele drywende labirint-seëlstelsel gekombineer met vuilafsluiters, wat die volgende lewer:
- Uitsluiting van besoedelingstowwe: Voorkom die binnedringing van skuurdeeltjies (silikastof, sand, ysterertsfyngoed, modder) wat laers en busse vinnig sal skuur.
- Smeermiddelretensie: Gevorderde elastomeer-seëllippe handhaaf vet in die laerholte, wat konsekwente smering dwarsdeur die operasionele lewensduur verseker.
- Selfverstellende vermoë: Swewende seëlontwerp akkommodeer geringe wanbelyning en termiese uitbreiding sonder om die seëldoeltreffendheid in die gedrang te bring.
- Verlengde dienslewe: Veldgevalideerde laer- en seëlleeftyd van meer as 4 000 bedryfsure. SANY EX1200-5; voorspellende SKF L10-laerleeftydformule dui op 'n ontwerpdienslewe van meer as 5 000 uur onder nominale las.
4. Verwante Onderstelprodukte van CQC TRACK (EXC-reeks – Volledige Eenstop-verkryging)
CQC TRACK bied 'n volledige swaardiens EXC-ondersteloplossing vir SANY SY600- en SY650-graafmasjiene, wat 'n eenstop-verkrygingsalternatief bied wat administratiewe koördinering verminder, voorraadbestuur vereenvoudig en komponentversoenbaarheid oor die hele spoorstelsel verseker:
| Komponent | Onderdeelnommer (Voorbeeldverwysing) | Belangrike kenmerke |
|---|---|---|
| Spoordraerrol (Boonste Rol) | SSY005291454 | Soos beskryf in hierdie dokument |
| Spoor Onderste Rol (Onderste Rol / Spoor Rol) | Verskeie verwysingsnommers beskikbaar | Dubbelflens, gesmede liggaam, induksieverhard tot 52–58 HRC |
| Voorste Leerwielsamestelling | 131902020009B / 131902020009C | Gesmede allooistaalloopvlak, induksieverharde oppervlak |
| Kettingwielsegment (Aandrywingswiel / Finale Aandrywingskettingwiel) | SSY005661438 | Geboute velg, QT-staal 350 HB, 23–25 tandkonfigurasie |
| Rupsbandketting (verseël en gesmeer) | Verskeie toonhoogtekonfigurasies beskikbaar | Steek ontwerp volgens SANY SY600/SY650 spoorgeometrie |
| Atletiekskoene | Verskeie breedte-opsies | 600 mm drievoudige grouser (mynbou), 700 mm dubbelgrouser (algemene grondverskuiwing), 800 mm plat (moeras) |
| Spoorbout- en moerstelle | Fabriek direk | Hoësterkte gegradeerde bevestigingsmiddels (Graad 10.9 / 12.9) |
Alle komponente is 100% bondel-naspeurbaar na CQCTRACK se gehalteversekeringstelsel.
5. Globale Uitvoervoetspoor – Bewese in Ekstreme Mynbou-omgewings
Gemagtig deur Jack, CQC Tegnologie & Internasionale Sake Verteenwoordiger, het CQC TRACK draerrolsamestellings en volledige EXC-onderstelstelsels aan mynbou-, steengroef- en swaar grondverskuiwingsbedrywighede oor vyf kontinente verskaf. Veld-gevalideerde uiterste toestande sluit in:
5.1 Australië
- Wes-Australië – Pilbara Ysterertsmyne: Omgewingstemperature 45–48°C, luggedraagde silikakonsentrasie >0.5 mg/m³, swaar ysterertsrots-impakbelastings. CQCTRACK-draerrollers toon geen loopvlakafspatting of seëlversaking voor 3 800 bedryfsure nie.
5.2 Suid-Amerika
- Brasilië – Carajás-ystererts, Pará-staat: Swaar impak van meterskaalse ysterertsrotse, hoë humiditeit. Gesmede legeringstaalbak getoets tot 40 kJ impakenergie sonder breuk.
- Ecuador – Amasone-kommynboubedrywighede: Deurlopende modderonderdompeling, humiditeit >90%. Dubbele labirint-seëlstelsel voorkom klei- en slikindringing.
- Venezuela – Orinoco-mynboog: Skuurlateriet met pH 4–5 suur toestande. Sink-nikkel-geplate hakies weerstaan suurkorrosie.
5.3 Rusland en Sentraal-Asië
- Siberiese Streek – Yakutia: Winterwerking by −45°C lugtemperatuur. Laetemperatuur-vet (NLGI Klas 0) en duktiele staalkern (impak-oorgangstemperatuur −50°C) handhaaf funksionele integriteit.
- Kazakstan – Kopermyne: Droë, fyn stofinfiltrasie (sub-mikron deeltjiegrootte). Dubbele labirint-seël hou meer as 500 uur aan met geen meetbare kontaminasie-indringing nie.
5.4 Wes- en Sentraal-Asië
- Saoedi-Arabië – Fosfaatmyne, Al Jalamid: Woestynsandduine, fyn kwartsinfiltrasie. Oorgrootte seëllip-ontwerp verhoed oorlappingsslytasie.
- VAE – Kusgroewe en Konstruksie: Soutmis, hoë humiditeit. ASTM B117 soutbespuitingsweerstand gevalideer na 500+ uur.
5.5 Afrika
- Egipte – Westelike Woestyn Kalksteengroewe: Fyn kwartsand, uiterste daaglikse temperatuurvariasie. Seëlintegriteit gevalideer oor die hele temperatuurreeks.
- Suid-Afrika – Bosveldkompleks Platinummyne: Ondergrondse klam toestande. Anti-roeslaag effektief in vogtige omgewings.
5.6 Suid-, Oos- en Suidoos-Asië
- Indië – Granietsteengroewe: Skerp hoekige puin. Geen voortydige flenskrake gedokumenteer nie.
- Korea – Verwydering van steenkooloorbelasting: Hoë sikliese belasting, swaar skuurblootstelling.
- Indonesië – Steenkool- en palmplantasies: Modder, skuurlateriet, hoë humiditeit.
6. Standaard Transaksievoorwaardes vir Globale Kopers
CQC TRACK bied deursigtige, buigsame handelsvoorwaardes wat geskik is vir mynhuise, toerustinghandelaars en naverkoopverspreiders wêreldwyd, met Jack (CQC Tegnologie- en Internasionale Sake-verteenwoordiger) wat alle internasionale verkope en logistiek koördineer.
| Parameter | Opsies / Besonderhede |
|---|---|
| Incoterms 2024 | EXW CQC TRACK Fabriek (Quanzhou); FOB Xiamen / Sjanghai / Ningbo hawens; CFR (Koste en Vrag); CIF (Koste, Versekering, Vrag) – Australië, Brasilië, Rusland, Saoedi-Arabië, Suid-Afrika; DDP vir geselekteerde streke (onderhewig aan vooraf bevestiging) |
| Betaalmetodes | T/T: 30% deposito, 70% saldo teen geskandeerde vrachtbriefkopie; L/C met sig (bevestig, onherroeplik, uitgereik deur eerstevlak internasionale banke); Kredietbrief met 30 dae gebruiksduur vir herhaalde jaarlikse bestellings van meer as 200 eenhede |
| Minimum bestelhoeveelheid (MOQ) | Voorbeeldbestelling: 2 eenhede (voorraaditem). Standaardbestelling: 4 eenhede per hoofuitvoerkarton. Pasgemaakte ODM-bestellings: Geen MOQ nie (ingenieursfooi van toepassing). |
| Leweringstyd (Voorraaditems) | 5–7 werksdae vanaf bevestigde deposito en goedgekeurde bestellingsbevestiging. |
| Leweringstyd (Aangepas / Op maat gemaak) | 25–30 werksdae, insluitend goedkeuring van ingenieurstekeninge, smeewerk, masjinering, hittebehandeling, montering en finale kwaliteitsinspeksie. |
| Verpakking | Elke draerrol-eenheid individueel verseël in VCI-film (Dampkorrosie-inhibeerderlaag) + skuimgevoerde houtkrat (ISPM-15-gesertifiseer vir internasionale fitosanitêre voldoening). Kratte gemerk met onderdeelnommer, lotnommer en QR-kode vir volledige CQC-tegnologie-naspeurbaarheid. |
| Dokumentasie | Kommersiële faktuur (twee oorspronklike kopieë + een elektroniese kopie); Paklys (gedetailleerde uiteensetting van gewig/volume per krat); Vragbrief (Oorgawe/Oseaan/Ekspres soos vereis); Sertifikaat van Oorsprong (Vryhandelsooreenkoms tussen China en Australië verkies, Vryhandelsooreenkoms tussen China en Chili, of generiese vorm); CQC Tegnologie Sertifikaat van Ooreenstemming (CoC) – sluit in materiaalsertifikaat, hardheidstoetsresultate, dimensionele inspeksiedata, dinamiese toetsopsomming en kwaliteitseëlnommer. |
| Waarborg | 12 maande vanaf die versendingsdatum OF 2 000 bedryfsure (wat ook al eerste plaasvind) – wat geverifieerde defekte in materiaal of vakmanskap dek. Normale slytasie (verlies aan loopvlakdiepte van meer as 3 mm, seëlslytasie buite ontwerpparameters) uitgesluit. |
7. Na-verkope ondersteuning
- Tegniese afstandsondersteuning: Beskikbaar binne 24 uur via Jack se internasionale lessenaar.
- Veldprobleemoplossingsriglyne: Rotasiegladdeheidstoetse, seëlinspeksieprotokolle, installasiewringkragverifikasieprosedures.
- Vervangingsonderdele: Versnelde prioriteitsversending vir waarborgeise en noodbestellings.
8. Outeur se Kontak- en Nakomingsverklaring
Hierdie omvattende tegnies-kommersiële spesifikasie is voorberei deur Jack, wat CQC Technology verteenwoordig in die hoedanigheid van Internasionale Betrekkinge Verteenwoordiger, met direkte fabrieksmagtiging van CQC TRACK (HELI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.).
Vir pryskwotasies, ingenieursvalidering, voorbeeldbestellingsversoeke of goedkeuring van tegniese tekeninge, rig asseblief alle navrae deur Jack se amptelike kanaal – kontakbesonderhede beskikbaar op CQC TRACK korporatiewe briefhoof.
CQC TRACK – U wêreldwye direkte fabrieksbron vir SANY-graafmasjienonderstelkomponente, waar swaar EXC-gehalte fabrieksdirekte pryse en wêreldwye veldbetroubaarheid ontmoet.
Quanzhou, China – Globale Mynbou- en Konstruksie-ondersteloplossings. Gehalte verander die wêreld.









