WhatsApp online chat!

SANY 14349644 SY330 SY335 Rupsbandtandwielgroep / Eindoverbrengingstandwielassemblage / Chinese OEM-kwaliteit Onderstelonderdelen Leverancier en Fabrikant / CQC TRACK

Korte beschrijving:

SANY TRACK TANDWIEL MONTAGE 
Model SY330 / SY335
Onderdeelnummer 14349644
Techniek Gieten
Oppervlaktehardheid HRC50-58Diepte 10-12 mm
Kleuren Zwart
Garantietijd 12 maanden of 2000 m/u, afhankelijk van wat het eerst bereikt wordt.
Certificering IS09001-2015
Gewicht 75.5KG
FOB-prijs FOB haven Xiamen US$ 25-100/stuk
Levertijd Binnen 20 dagen na het sluiten van het contract.
Betalingstermijn T/T, L/C, WESTERN UNION
OEM/ODM Aanvaardbaar
Type Onderdelen van het onderstel van een rupsgraafmachine
Bewegend type Rupsgraafmachine
Klantenservice na aankoop Technische ondersteuning via video, online ondersteuning


Productdetails

Productlabels

SANY 14349644 SY330 SY335 Rupsbandtandwielgroep/ Eindoverbrengingstandwielassemblage

China OEM-leverancier en fabrikant van hoogwaardige onderstelonderdelen / CQC TRACK

Technisch whitepaper | Document-ID: CQC-SANY-SPROCKET-0417 | Versie: 1.0
Industriesegment: Mijnbouw | Zware constructie | Steengroeven | Infrastructuur | Grondverzet
Doelmachinemodellen: SANY SY330-serie, SANY SY335-serie (inclusief SY335C-8, SY335H, SY335C Stage III)
Referentie OEM-onderdeelnummer:14349644

1. Samenvatting voor het management

De SANY14349644De rupsbandtandwielgroep / eindaandrijftandwielassemblage is een essentieel onderdeel van de krachtoverbrenging in het onderstel van de SANY SY330- en SY335-serie rupsgraafmachines – machines in de gewichtsklasse van 31-34 ton die worden gebruikt in de mijnbouw, steengroeven, zware constructie en grootschalige grondverzetwerkzaamheden. Als interface die de hydraulische kracht van de eindaandrijving omzet in trekkracht voor de rupsbandaandrijving, moet de tandwielgroep extreme torsiespanningen, continu schurend contact met de bussen van de rupsbandketting en zware stootbelastingen die inherent zijn aan zware bedrijfsomstandigheden, kunnen weerstaan.

SANY Heavy Industry Co., Ltd. is uitgegroeid tot een toonaangevende wereldwijde fabrikant van bouwmachines en behoort tot de top van de graafmachineproducenten met een aanzienlijke internationale marktpositie. De graafmachines uit de SY330- en SY335-serie belichamen SANY's technische filosofie van hoge efficiëntie, brandstofbesparing en operationele betrouwbaarheid voor uiteenlopende toepassingen.

CQC TRACK (onder de naam HELI Machinery Manufacturing Co., Ltd.), een ISO 9001:2015 gecertificeerde fabriek gevestigd in Quanzhou, provincie Fujian – een vooraanstaand industrieel cluster voor de productie van bouwmachines – produceert dit nauwkeurig ontworpen aandrijfcomponent als een verticaal geïntegreerde producent. Door middel van gesloten matrijs-warmsmeden uit hoogwaardige gelegeerde staalsoorten, precisie-CNC-bewerking volgens ISO 2768-mK toleranties, geavanceerde inductieve warmtebehandeling die een oppervlaktehardheid van 58-63 HRC bereikt, en strenge kwaliteitsmanagementprotocollen, levert CQC TRACK tandwielassemblages die zijn ontworpen voor 1:1 mechanische uitwisselbaarheid met SANY OEM-specificaties, terwijl materiaal- en procesverbeteringen zijn toegepast voor superieure duurzaamheid in de meest veeleisende bedrijfsomgevingen ter wereld.

Dit document biedt een uitgebreide technische beschrijving van de SANY 14349644 rupsbandtandwielgroep / eindaandrijftandwielassemblage, met een gedetailleerde uiteenzetting van de technische filosofie van CQC TRACK, materiaalmetallurgie, productieprotocollen, kwaliteitsborgingskaders en wereldwijde toepassingsspecifieke overwegingen.

SY335 Tandwielassemblage

2. Productidentificatie en OEM-kruisverwijzingsmatrix

Nauwkeurige componentidentificatie is een fundamentele voorwaarde voor inkoop- en onderhoudswerkzaamheden bij het beheer van zwaar materieel. De volgende matrix geeft de onderlinge relatie weer tussen verschillende referentienummers en hun toepassingscontext.

Specificatieparameter Details
CQC TRACK onderdeelnummer 14349644 (Directe OEM-kruisverwijzing)
OEM-equivalent onderdeelnummer Origineel SANY-onderdeelnummer voor de eindaandrijvingskettingwielassemblage van de SY330/SY335.
Componenttype Rupsbandtandwielgroep / Eindoverbrengingstandwielassemblage
Functionele classificatie Krachtoverbrenging en rupsaandrijfcomponent
Primaire machinemodellen SANY SY330-serie, SANY SY335-serie (SY335C-8, SY335H, SY335C Stage III, SY330H)
Bedrijfsgewichtsklasse Middelgrote tot grote graafmachines in de klasse van 31-34 ton.
Productieoorsprong HELI Machinery Manufacturing Co., Ltd. (CQC TRACK), Quanzhou, Fujian, China
Technische kwaliteit Zware kwaliteit voor mijnbouw en zware constructiewerkzaamheden

Het tandwiel 14349644 is een nauwkeurig ontworpen onderdeel, speciaal ontwikkeld voor SANY-graafmachines. Het garandeert een betrouwbare krachtoverbrenging en duurzaamheid in zware bouwomgevingen. De term verwijst naar het geïntegreerde onderdeel – de tandwielassemblage (ook wel aandrijfwielassemblage genoemd) – dat compatibel is met de SANY SY330- en SY335-graafmachinemodellen. Het is het onderdeel van het onderstel dat de rupsband aandrijft en het koppel van de eindaandrijfmotor overbrengt op de rupsbanden.

3. Technische specificaties van de doelmachine

Inzicht in de machineplatformen waarvoor dit tandwiel is ontworpen, biedt cruciale context voor het beoordelen van de prestatie-eisen van het onderdeel. De SANY SY330- en SY335-serie vertegenwoordigen SANY's productlijn voor middelgrote tot grote graafmachines, die wereldwijd bekendstaat om zijn brandstofefficiëntie, graafkracht en operationele betrouwbaarheid in de mijnbouw, bouw en steengroeven.

3.1 Specificaties van de SANY SY335-serie

De SY335-serie is SANY's middelgrote graafmachine in de 33-34 tonklasse, die voornamelijk geschikt is voor mijnbouw en middelgrote tot grootschalige grondverzetwerkzaamheden. Er bestaan ​​diverse varianten om te voldoen aan verschillende regionale markten en emissienormen.

Specificatieparameter SY335C-8 SY335H SY335C (Stadium III)
Bedrijfsgewicht 32.470 kg (32,47 ton) 33.500 kg (33,5 ton) 34.300 kg (34,3 ton)
Motorvermogen 184 kW bij 2.000 tpm 201 kW (270 pk) 190,5 kW
Motormodel Isuzu BB-4BG1TRP Isuzu GH-6HK1
Inhoud van de emmer 1,5 m³ 1,5–2,0 m³ 1,5 m³
Reissnelheid (Hoog/Laag) 5,4 / 3,2 km/u 5,4 / 3,2 km/u
Beklimbaarheid 70% (35°) 70% (35°) 70% (35°)
Bodemdruk 59,9 kPa 60,3 kPa
Graafbak Kracht 220 kN 192,7 kN 220 kN
Arm Graafkracht 165 kN 172,2 kN 170 kN
Breedte van de hardloopschoen 600 mm 600 mm
Spoorbreedte 2.590 mm 2.590 mm
Swingsnelheid 9,5 toeren per minuut 9,5 toeren per minuut
Inhoud brandstoftank 340 liter 540 liter
Inhoud van de hydraulische tank 239 L 380 liter

SY335C-8: Deze rupsgraafmachine van 33 ton is primair geschikt voor mijnbouw en middelgrote tot grootschalige grondverzetwerkzaamheden. Hij is voorzien van een hydraulisch systeem met positieve doorstroming en een energiebesparend elektronisch besturingssysteem. De graafkracht van de bak bedraagt ​​220 kN, met een maximale graafradius van 10.875 mm. Het chassis is voorzien van een verlengd, versterkt rupsbandframe, waardoor de bodemdruk wordt verlaagd en de terreinvaardigheid wordt verbeterd.

SY335H: Bedrijfsgewicht 33,5 ton met een motorvermogen van 201 kW (270 pk). Kenmerken zijn onder andere drie opties voor de lengte van het werkstuk voor flexibiliteit, een configureerbare hydraulische opstelling voor optimale productiviteit en uitstekende manoeuvreerbaarheid voor zijn formaat. Ideaal voor stedelijke bouwprojecten en middelgrote graafwerkzaamheden met betrouwbare prestaties op gevarieerd terrein.

SY335C (Stage III): Bedrijfsgewicht 34,3 ton met Isuzu GH-6HK1-motor (cilinderinhoud 7,79 l) die 190,5 kW produceert. Voorzien van 2 draagwielen aan elke zijde en 9 rupsrollen aan elke zijde. Brandstoftankinhoud 540 l, hydraulische tank 380 l. Standaard gieklengte 6,15 m, standaard armlengte 3,2 m.

3.2 Specificaties van de SANY SY330-serie

De SY330-serie is SANY's zware graafmachine in de klasse van 30-31 ton, ontworpen voor mijnbouwtoepassingen.

Specificatieparameter SY330H SY330 (Algemeen)
Bedrijfsgewicht 31.500 kg ~32.500 kg
Motorvermogen 212 kW 210 kW bij 1.900 tpm
Inhoud van de emmer 2,0 m³ 2,0 m³
Breedte van de hardloopschoen 800 mm (drievoudige rupsband) 600 mm
Spoorbreedte 2.590 mm
Standaard gieklengte 6,15 m
Standaard stoklengte 2,9 m
Totale lengte (transport) 10.700 mm
Totale breedte 3.190 mm

SY330H: Een nieuwe generatie 30-tons superhydraulische graafmachine voor de mijnbouw, geproduceerd door SANY Heavy Machinery. Speciaal ontworpen voor zware mijnbouwomstandigheden om het rendement op de investering van de klant te verbeteren. Voordelen zijn onder andere "uitstekende prestaties, een zeer hoog aanpassingsvermogen, een zeer lange levensduur en zeer lage onderhoudskosten". Kenmerken: 212 kW motorvermogen, 2,0 m³ bakinhoud, 6,15 m gieklengte, 2,9 m standaardarm en 800 mm drievoudige profielrupsbanden.

SY330 Algemeen: Bedrijfsgewicht 32.500 kg met een bakinhoud van 2,0 m³. Motorvermogen 210 kW bij 1.900 tpm. Rijsnelheid 6,0/3,5 km/u (hoog/laag) met een hellingshoek van 70% en een bodemdruk van 60,3 kPa. Transportafmetingen: lengte 10.700 mm, breedte 3.190 mm, hoogte 3.470 mm. Zwenksnelheid 9,5 tpm met een graafkracht van de bak van 192,7 kN en een graafkracht van de arm van 172,2 kN.

3.3 Overzicht van de varianten van de SY335-serie

De zogenaamde "35-tons graafmachines" van SANY hebben doorgaans een gewicht tussen de 33 en 37 ton en bieden robuuste hydraulische prestaties, geavanceerde brandstofbesparende systemen en aanpasbaarheid aan verschillende aanbouwdelen en werkomstandigheden. Modellen in deze gewichtsklasse zijn onder andere de SY335C (33,5 ton, 201 kW), de 33/35 Ural spec (~35 ton, 265 pk) gebouwd voor zware omstandigheden, waaronder koude klimaten, en de SY365H (36 ton, 265 pk) met een brandstofbesparing van 5-10% dankzij het Intelligent Fluid Management System.

4. Functionele rol in het onderstel

In de rupschassisarchitectuur van de SANY SY330 en SY335 graafmachines fungeert de tandwielassemblage 14349644 als de primaire aandrijving van het onderstel en vervult de volgende cruciale technische functies:

  • Koppeloverbrenging: Zet de rotatiekracht van de planetaire eindaandrijving om in lineaire trekkracht die op de rupsbanden wordt uitgeoefend, waardoor de machine zich over uiteenlopende terreinomstandigheden kan voortbewegen.
  • Positieve aangrijping: Zorgt voor een consistente interface tussen tand en kettingbus om slippen onder extreme bedrijfsomstandigheden te voorkomen, wat met name cruciaal is bij gebruik op steile hellingen tot 70% (35°).
  • Slijtageverdeling: Biedt een vervangbaar slijtageoppervlak dat de duurdere eindaandrijving beschermt tegen voortijdige slijtage, waardoor de totale eigendomskosten gedurende de levensduur van de machine aanzienlijk worden verlaagd.
  • Spooruitlijning: Zorgt voor een correcte spoorgeleiding en spanningsverdeling over het gehele onderstel, waardoor voortijdige slijtage van rollen, spanwielen en rupsbanden wordt voorkomen.

Voor de beoogde machineklasse, die opereert met een gewicht van 31-34 ton, een trekkracht heeft die voldoende is voor steile hellingen en rijsnelheden tot 6,0 km/u, moet het tandwiel bestand zijn tegen statische en dynamische belastingen van meer dan 34 ton, terwijl de precieze vertandingsgeometrie gedurende duizenden bedrijfsuren in slijtagegevoelige omgevingen behouden blijft.

De aandrijfeenheid van SANY-graafmachines bestaat uit een aandrijfmotor, reductiekast, aandrijfwiel, rupsbanden, spaninrichting en andere componenten. Deze onderdelen werken samen om de rijfunctie van de graafmachine te realiseren.

5. Bedrijfsprofiel: CQC TRACK (HELI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.)

5.1 Bedrijfsevolutie en strategische positionering

HELI Machinery, opgericht eind jaren negentig, is parallel gegroeid met de bloei van de Chinese bouwmachinesector en heeft zich systematisch ontwikkeld tot een toonaangevende fabrikant en wereldwijde leverancier van zware onderstelcomponenten, met een volledig verticale integratie. HELI is gevestigd in het industriële centrum van Quanzhou, in de provincie Fujian – een regio die bekendstaat om haar concentratie aan machinebouw – en bedient de wereldmarkt als een bekwame OEM- (Original Equipment Manufacturer) en ODM-partner (Original Design Manufacturer).

Het merk CQC TRACK staat symbool voor toewijding aan kwaliteit, betrokkenheid en uitmuntendheid in rupsvoertuigen. Het vertegenwoordigt een productlijn die is gebouwd voor duurzaamheid en ontworpen om de meest veeleisende en impactvolle omstandigheden in de mijnbouw, steengroeven en grote infrastructuurprojecten te doorstaan. Het bedrijf is gespecialiseerd in de vier belangrijkste onderdelen van het onderstel: loopwielen, spanwielen, tandwielen en rupsschakels.

5.2 Kernproductiemogelijkheden en technologische infrastructuur

De productiekracht van CQC TRACK is gebaseerd op volledige verticale integratie en gecontroleerde, opeenvolgende processen. Het bedrijf is ISO 9001:2015 gecertificeerd en voldoet aan internationaal erkende kwaliteitsmanagementnormen.

5.2.1 Interne smeed- en materiaalkunde

CQC TRACK gebruikt hoogwaardige gelegeerde staalsoorten, waaronder 55Mn, 50Mn, 42CrMo en 40CrNiMo – kwaliteiten die bekend staan ​​om hun hoge slagvastheid, vermoeiingsweerstand en superieure slijtage-eigenschappen. Door strategische controle van het warm smeden in gesloten matrijzen garandeert het bedrijf een optimale korrelstructuur en materiaaldichtheid in de componentblanks, wat essentieel is voor de slagvastheid en levensduur onder cyclische belasting. Er worden smeedpersen met een grote tonnage gebruikt voor een optimale korrelstructuur in kritische componenten.

5.2.2 Precisie CNC-bewerkingscentra

Een reeks moderne CNC-draaibanken, verticale bewerkingscentra en robotlassystemen voert de voor- en nabewerking uit, waardoor dimensionale nauwkeurigheid volgens de ISO 2768-mK-normen en consistente uitwisselbaarheid tussen productiebatches wordt gegarandeerd. Deze precisie garandeert dat elk tandwiel de exacte tandgeometrie, montage-interfaceafmetingen en spie-/boringstoleranties behoudt die nodig zijn voor een naadloze integratie met de eindaandrijvingsas.

5.2.3 Geavanceerde warmtebehandelingslijnen

De speciale faciliteit van CQC TRACK is uitgerust met computergestuurde carburatieovens en inductiehardingslijnen die een consistente hardingsdiepte garanderen. Het bedrijf is gespecialiseerd in het bereiken van een diepe, uniforme harding op kritische slijtageoppervlakken zoals tandwieltanden, waardoor de levensduur in abrasieve mijnbouwomgevingen aanzienlijk wordt verlengd. Het inductiehardingsproces wordt toegepast op de externe tandprofielen, waardoor een oppervlaktehardheid van 58–63 HRC met een hardingsdiepte van 7–10 mm wordt bereikt voor een uitzonderlijke slijtvastheid.

5.2.4 Strikte kwaliteitscontrole en testen

Elk onderdeel ondergaat een strenge kwaliteitscontrole, waaronder:

kwaliteitscontrolemaatregel Uitvoering
Materiaalcertificering Volledige traceerbaarheid met chemische en mechanische testrapporten.
Niet-destructief onderzoek (NDT) Magnetisch deeltjesonderzoek (MPI) en penetrantonderzoek (DPI) op kritische oppervlakken
Dimensionale verificatie Inspectie van de uiteindelijke geometrie met behulp van een coördinatenmeetmachine (CMM).
Prestatietesten Testen van het rotatiekoppel en validatie van de afdichtingsdruk op basis van steekproeven.
Naleving van normen ISO 9001:2015 gecertificeerde productieprocessen

Het bedrijf hanteert uitgebreide kwaliteitscontrolemaatregelen, waardoor elke tandwielassemblage voldoet aan strenge wereldwijde normen voordat deze de fabriek verlaat.

5.3 OEM- en ODM-servicemodel

Servicetype Beschrijving
OEM-productie De fabriek produceert componenten volgens de exacte specificaties, tekeningen en kwaliteitsnormen van de klant. De fabriek is bedreven in naadloze integratie in wereldwijde toeleveringsketens en levert betrouwbare volumeproductie van rollen, spanwielen, tandwielen en rupsbandschakels.
ODM Engineering Samenwerking met klanten om verbeterde of volledig op maat gemaakte ondersteloplossingen te ontwikkelen, ontwerpen en valideren. Het engineeringteam pakt proactief veelvoorkomende storingen aan en biedt waardegeoptimaliseerde ontwerpen die de prestaties en de totale eigendomskosten (TCO) verbeteren.

CQC TRACK fungeert als: OEM-leverancier (directe productiepartner voor grote merken graafmachines), leverancier voor de aftermarket (primaire leverancier voor distributeurs, dealernetwerken en grote eindgebruikers) en verticaal integrator (volledige interne controle van materiaalselectie tot eindmontage).

5.4 Wereldwijde export- en logistieke infrastructuur

CQC TRACK is een gespecialiseerde fabrikant en wereldwijde exporteur van zware onderstelonderdelen voor mijnbouw-, bouw- en steengroevemachines. De producten van het bedrijf worden wereldwijd geleverd, waaronder in Europa, Amerika, Australië, Zuid-Amerika, Zuidoost-Azië, Rusland, Centraal-Azië, Zuid-Afrika, Zuid-Korea en het Midden-Oosten. Het bedrijf onderhoudt gevestigde leveringskanalen in belangrijke wereldwijde markten, met een aanvullende aanwezigheid in Noord-Amerika, Australië en het Midden-Oosten.

6. Afdeling Internationale Zaken & Technische Contactpersoon

De afdeling Internationale Zaken fungeert als de technische en commerciële schakel tussen de fabriekscapaciteiten van CQC TRACK en de wereldwijde inkoopbehoeften van klanten. Binnen deze afdeling bieden toegewijde internationale verkoopingenieurs de volgende diensten aan:

  • Technisch advies: Technische begeleiding bij de selectie van componenten, compatibiliteitscontrole voor SANY SY330/SY335-modellen en toepassingsspecifieke materiaalaanbevelingen op basis van de operationele omgeving – of het nu gaat om tropische mijnbouw, arctische bouw of steengroeven op grote hoogte.
  • OEM/ODM-projectmanagement: Coördinatie van maatwerkproductieprojecten, van specificatiebeoordeling tot productie, kwaliteitscontrole en verzending, inclusief goedkeuring van prototypes en beheer van proefbestellingen.
  • Coördinatie van de toeleveringsketen: Beheer van logistiek, exportdocumentatie, douanevoorschriften en expeditie voor internationale zendingen via zee- of luchtvracht.
  • Technische ondersteuning na aankoop: Probleemoplossing op afstand, installatiebegeleiding, onderhoudsadvies en garantieondersteuning.

Voor technische vragen, productspecificaties of het aanvragen van een offerte, onderhoudt CQC TRACK meerdere internationale communicatiekanalen voor verkoop. De website van het bedrijf (www.cqctrack.com) dient als het belangrijkste portaal voor productinformatie en contactgegevens.

CQC TRACK is een gecertificeerde toeleverancier met volledige verticale integratie, geavanceerde warmtebehandelingsmogelijkheden, strenge kwaliteitsborgingsprotocollen en een uitgebreide wereldwijde toeleveringsketen. Hun componenten zijn ontworpen om te voldoen aan of te overtreffen de OEM-specificaties, waardoor betrouwbare prestaties gegarandeerd zijn in de meest veeleisende operationele omgevingen ter wereld.

7. Materiaalwetenschap en technische specificaties

7.1 Materiaalspecificaties

Parameter Specificatie Prestatievoordeel
Basismateriaal Hoogwaardig gelegeerd staal (equivalent aan 50Mn / 55Mn / 42CrMo) Hoge kernsterkte om scheuren bij impact te weerstaan; superieure vermoeiingssterkte voor toepassingen met cyclische belasting.
Productieproces Warm smeden met gesloten matrijs Geoptimaliseerde korrelstructuur en materiaaldichtheid; superieur aan gegoten alternatieven wat betreft slagvastheid en levensduur bij vermoeiing.
Oppervlakteharding Computergestuurde inductieharding toegepast op tandprofielen Een hoge, gelijkmatige oppervlaktehardheid voor slijtvastheid en ter voorkoming van afschilfering.
Oppervlaktehardheid 58–63 HRC (Rockwell C-schaal) Uitzonderlijke weerstand tegen slijtage door contact met de lagerbussen van de rupsband.
Casusdiepte 7–10 mm gecontroleerde diepte Verlengde levensduur voordat het tandprofiel verslechtert; behoudt de kernsterkte.
Kernhardheid 30–35 HRC Behoudt de ductiliteit en breuktaaiheid onder cyclische belasting.
Bewerkingstolerantie ISO 2768-mK 1:1 mechanische uitwisselbaarheid met OEM-onderdelen
Montage-interface Nauwkeurig gefreesde spiebanen of boutcirkelpatroon Directe montage op de uitgaande as van de SANY-eindoverbrenging.
Verzegelingsbepaling Zwevende gezichtsafdichting (Duo-Cone type) met labyrint-voorafdichtingen Robuuste barrière tegen vervuiling voor bescherming van de eindaandrijving

Het tandwielmateriaal is gesmeed, hoogwaardig koolstof- en mangaanstaal (50Mn of 42CrMo). Het inductiegeharde tandprofiel bereikt een oppervlaktehardheid van 58–63 HRC met een hardingsdiepte van 7–10 mm. Het productieproces combineert matrijsvervorming met precisie-CNC-bewerking van het tandprofiel en de montageoppervlakken.

7.2 Ontwerpkenmerken

Functie Specificatie
Tandprofiel Nauwkeurig ontworpen geometrie die overeenkomt met de steek van de originele SANY-rupsketting en de diameter van de bus voor de SY330/SY335-serie.
Aantal tanden Door de OEM gespecificeerde configuratie voor graafmachines in de klasse van 31-34 ton.
Montageconfiguratie Nauwkeurig bewerkte montageoppervlakken voor directe bout- of spieverbinding.
Gewichtsklasse Zware kwaliteit voor mijnbouw en zware constructiewerkzaamheden
Installatie Directe vervanging – geen aanpassingen nodig
Verenigbaarheid Volledige uitwisselbaarheid met originele SANY-eindaandrijvingen voor de SY330- en SY335-varianten.

Het tandwiel is voorzien van nauwkeurig vervaardigde tanden en een versterkte constructie, waardoor het bestand is tegen extreme drukken en zware toepassingen zonder slippen of vervorming. Het nauwkeurig bewerkte tandprofiel zorgt voor een exacte drukhoek en spoed voor een slipvrije aangrijping met de rupsbandbussen. Het smeedproces creëert een superieure korrelstructuur, essentieel voor het opvangen van schokbelastingen. De montage met spiebanen of bouten aan de planetaire uitgaande drager zorgt voor een solide, slipvrije koppeloverdracht.

7.3 Prestatiekenmerken

Prestatieparameter Specificatie
Draagvermogen Ontworpen voor machines met een bedrijfsgewicht tot 34.300 kg.
Slijtvastheid Het inductiegeharde tandprofiel is bestand tegen slijtage en afbrokkeling in omgevingen met hoge slijtage.
Vermoeidheid Leven De gesmede constructie biedt superieure weerstand tegen cyclische vermoeiingsscheuren bij zware belasting.
Uitwisselbaarheid 1:1 mechanische uitwisselbaarheid met originele SANY-onderdelen – geen aanpassingen nodig.
Schokbelastingstolerantie De gesmede korrelstructuur biedt uitzonderlijke slagvastheid voor toepassingen in de mijnbouw.
Corrosiebestendigheid Geschikt voor gebruik in vochtige en natte omgevingen met een goede afdichting.

Dit tandwiel is ontworpen voor ononderbroken krachtoverbrenging in bouwmachines en functioneert betrouwbaar in veeleisende situaties zoals grondverzet, sloopwerkzaamheden en zware hijswerken. De robuuste constructie maakt het ideaal voor ruwe buitenomgevingen, waaronder mijnbouw- en steengroevewerkzaamheden.

8. Kwaliteitscertificering en naleving

CQC TRACK handhaaft internationaal erkende kwaliteitscertificeringen en nalevingsnormen, waardoor elke 14349644 tandwielassemblage voldoet aan strenge wereldwijde eisen:

Certificering / Standaard Domein
ISO 9001:2015 Kwaliteitsmanagementsystemen – die procesconsistentie garanderen voor alle productiebatches.
Volledige traceerbaarheid Materiaalcertificering met chemische en mechanische testrapporten
Niet-destructief onderzoek MPI en DPI op kritische oppervlakken
CMM-verificatie Inspectie van de uiteindelijke geometrie met behulp van een coördinatenmeetmachine.
Prestatievalidatie Testen van het rotatiekoppel en validatie van de afdichtingsdruk

Nalevingsdocumentatie beschikbaar:

  • Materiaaltestrapporten (MTR's) volgens EN 10204 3.1-norm (fabriekscertificaat)
  • Maatinspectiecertificaten met CMM-verificatie
  • Hardheidsprofieltestrapporten met metingen op de Rockwell C-schaal.
  • Verificatie door een derde partij (op verzoek)
  • Certificaat van conformiteit voor exportdocumentatie

De ISO 9001:2015-gecertificeerde productieprocessen van CQC TRACK garanderen dat elk onderdeel aan strenge kwaliteitsnormen voldoet voordat het wordt verzonden.

9. Richtlijnen voor installatie en onderhoud

9.1 Inspectie vóór installatie

  • Controleer de vertanding van de uitgaande as van de eindaandrijving of de staat van de boutgaten op beschadigingen, slijtage of corrosie.
  • Controleer de afdichtingen van het drijvende oppervlak op vervuiling, beschadiging of aantasting.
  • Reinig alle contactoppervlakken grondig vóór de installatie om een ​​goede aansluiting te garanderen.
  • Controleer of het tandprofiel van het tandwiel overeenkomt met de steekspecificaties van de rupsketting.

9.2 Installatieprocedure

  • Lijn de spiebanen of het boutpatroon zorgvuldig uit met de uitgaande as van de eindaandrijving.
  • Bij modellen met een boutbevestiging moeten de bevestigingsbouten met een gekalibreerde momentsleutel volgens de SANY OEM-specificaties worden vastgedraaid.
  • Controleer of de afdichting goed aansluit en of het zwevende afdichtingssysteem correct is aangedrukt.
  • Draai het geheel rond om te controleren of het soepel in elkaar past en er geen wrijving of interferentie optreedt.

9.3 Slijtagebewaking en vervangingsdrempel

  • Controleer regelmatig het tandprofiel van het tandwiel op asymmetrische of haakvormige slijtagepatronen; dit duidt op overmatige slijtage die vervanging vereist.
  • Meet de tanddikte op standaardintervallen met behulp van een speciale slijtagemeter.
  • Controleer op afbrokkeling, scheuren of vervorming van de tandoppervlakken en de montageflens.
  • Let tijdens gebruik op ongebruikelijke geluiden of trillingen, aangezien dit mogelijke indicatoren van slijtage kunnen zijn.
  • Vervang de tandpunten wanneer de tandpunten tot de voorgeschreven minimale afmeting zijn afgesleten of wanneer er scheuren, afbrokkeling of aanzienlijke schade wordt geconstateerd.

Een cruciaal aandachtspunt bij onderhoud: het tandwiel en de rupsketting zijn ontworpen om samen te slijten. Het monteren van een nieuw tandwiel op een sterk versleten ketting (of omgekeerd) veroorzaakt versnelde, destructieve slijtage door een verkeerde steek, wat leidt tot snelle uitval van beide onderdelen.

9.4 Aanbeveling voor bijpassende componenten

CQC TRACK adviseert het gebruik van het tandwiel 14349644 in combinatie met bijpassende CQC TRACK-rupskettingen, onderrollen, draagrollen en voorste spanrollen om een ​​gelijkmatige slijtage te garanderen en de levensduur van het gehele rupscircuit te maximaliseren. Het vervangen van versleten tandwielen zonder de kettingverlenging aan te pakken, kan de slijtage van nieuwe onderdelen versnellen en de prestaties van het onderstel negatief beïnvloeden.

9.5 Veelvoorkomende storingen

Storingsmodus Primaire oorzaak Preventie
Versnelde/ongelijkmatige slijtage van de tanden Niet-passende rupsband, onjuiste spanning, verkeerd uitgelijnd onderstel. Zorg voor een gelijke slijtage; controleer regelmatig de spanning.
Afbrokkeling of breuk van een tand Extreme stootbelastingen of materiaalmoeheid Vermijd schokbelasting; inspecteer na impactincidenten.
Afbrokkeling of vastlopen van het lager Afdichtingsdefect, smeermiddelverlies, binnendringen van verontreinigingen Regelmatige inspectie van de afdichtingen; geplande smering.
Storing in de afdichting van de ingaande as Slijtage of verontreiniging Visuele inspectie op olielekkages

Onderhoudsaanbevelingen:

  • Controle van tandwielslijtage: Inspecteer de tanden regelmatig op een gebogen of scherp gepunt profiel.
  • Olieanalyse: Periodieke bemonstering detecteert interne slijtagepartikels of verontreiniging.
  • Integriteit van de afdichting: Regelmatige visuele inspectie op olielekkages rond de tandwielnaaf en de ingaande as.

10. Wereldwijde marktintroductie

De onderstelcomponenten van CQC TRACK, waaronder de SANY 14349644 rupsbandtandwielgroep, worden wereldwijd geleverd en ondersteunen zware machineparken in belangrijke mijnbouw- en bouwcentra.

10.1 Strategische regionale toepassing

De CQC TRACK-componenten zijn ontworpen voor uiteenlopende operationele omgevingen in belangrijke wereldwijde markten:

Regio Operationele omgeving Componentoverwegingen
Zuid-Amerika Hoge luchtvochtigheid, slijtage van ijzererts, hoogteverschillen in de Andes Anticorrosiecoatings; optie voor slijtvaste lasverbindingen voor rotsachtig terrein
Afrika Extreme slijtage door zand/graniet, hoge temperaturen Vet voor hoge temperaturen; opties voor tandwielsegmenten voor vervanging in het veld.
Rusland / GOS Temperaturen onder het vriespunt (-40°C), bevroren grond Vet voor lagers bij lage temperaturen; staalformules voor slagvastheid bij lage temperaturen.
Midden-Oosten Schuren door zand, extreme hitte (50°C+) Zandwerende afdichtingen; geharde tandwortels voor erosiebestendigheid
Europa Stedelijke bouw, geluidsbeperkingen CE-markering conformiteit; ontwerpen met een verlaagd geluidsprofiel;
Noord-Amerika Mijnbouw, steengroeve, bosbouw, pijpleiding Voldoet aan ANSI/SAE-normen; complete landingsgestelset beschikbaar
Zuidoost-Azië Hoge luchtvochtigheid, tropische omstandigheden, kolenmijnbouw Corrosiebestendige coatings, robuuste afdichtingsintegriteit
Zuid-Korea Zware constructie, steengroeven Vier verschillende seizoenen die het hele jaar door operationele betrouwbaarheid vereisen.

10.2 SANY SY335 Mijnbouwtoepassingen

De SY335-graafmachine wordt veel gebruikt in grondwerken, wegenbouw, steengroeven, civiele techniek en mijnbouw. ​​De efficiënte motor levert meer vermogen met een lager brandstofverbruik. Het Dynamic Optimized Matching Control System zorgt voor een realtime afstemming tussen het motorvermogen en de hoofdpomp, waardoor de reactietijd van de hydraulische componenten wordt verkort en het interne vermogensverlies wordt verminderd. De versterkte en geoptimaliseerde giek, arm en bak bieden een aanzienlijk werkbereik en -diepte met behoud van een krachtige graafkracht.

SANY-graafmachines, die wereldwijd worden gedistribueerd, zijn ideaal voor zware mijnbouwtoepassingen zoals ijzererts, chroom en mangaan. Met de nadruk op kosteneffectiviteit is de SANY SY335C middelgrote graafmachine uitgerust met een automatisch vertragingssysteem dat het brandstofverbruik met 5% tot 10% verlaagt.

10.3 Toepassingsgebieden

Het SANY 14349644 tandwiel wordt gebruikt in de volgende industriële sectoren:

Sector Typische toepassingen
Grootschalige dagbouw Dagbouw van mineralen, waaronder ijzererts, koper, steenkool, chroom en mangaan.
Steengroeven en aggregaten Steen-, zand- en grindwinning
Zware constructie Grootschalige infrastructuurprojecten, wegenbouw, damconstructie en landontwikkeling.
Grondverzet en landaanwinning Grootschalige grondverzetwerkzaamheden, terreinaanpassing en terreinvoorbereiding.
Civiele techniek Grootschalige civiele projecten, waaronder tunnelbouw en funderingswerkzaamheden.

11. Conclusie

De SANY 14349644 rupsbandtandwielgroep / eindaandrijftandwielassemblage, geproduceerd door CQC TRACK (HELI Machinery Manufacturing Co., Ltd.), is een technisch geavanceerd onderstelonderdeel dat specifiek is ontworpen voor de hoge belastingseisen van de SANY SY330- en SY335-serie rupsgraafmachines – machines in de gewichtsklasse van 31-34 ton die worden gebruikt in de mijnbouw, steengroeven, zware constructie en grootschalige grondverzetwerkzaamheden.

Gefabriceerd in een ISO 9001:2015-gecertificeerde fabriek met volledige verticale integratie, combineert het onderdeel warm smeden in een gesloten matrijs uit hoogwaardige gelegeerde staalsoorten (50Mn, 55Mn, 42CrMo), precisie-CNC-bewerking volgens ISO 2768-mK-normen en geavanceerde inductiehardingstechnologieën. Dit resulteert in een oppervlaktehardheid van 58-63 HRC met een hardingsdiepte van 7-10 mm, waardoor OEM-equivalente prestaties en dimensionale nauwkeurigheid worden bereikt.

De positie van CQC TRACK als toeleverancier – met meer dan 20 jaar productie-ervaring en volledige verticale integratie van materiaalselectie tot eindmontage – garandeert volledige procestraceerbaarheid en kwaliteitscontrole. De OEM/ODM-mogelijkheden van het bedrijf maken maatwerkoplossingen mogelijk die zijn afgestemd op specifieke mijnbouw- en bouwomgevingen.

Met een gevestigde toeleveringsinfrastructuur die Zuid-Amerika, Afrika, Rusland/GOS, het Midden-Oosten, Europa, Noord-Amerika, Zuidoost-Azië en Zuid-Korea bedient, heeft CQC TRACK bewezen een betrouwbare productiepartner te zijn voor wereldwijde gebruikers van zware machines in de mijnbouw-, bouw- en steengroevesector. De toewijding van het bedrijf aan technologische innovatie, strenge kwaliteitsborging en internationale klantondersteuning positioneert CQC TRACK als een vertrouwde leverancier van vervangende onderdelen voor het onderstel van de SANY SY330/SY335 wereldwijd.

De SANY SY330 en SY335 graafmachines vertegenwoordigen aanzienlijke kapitaalinvesteringen die nauwkeurig ontworpen onderstelcomponenten vereisen om de productiviteit te behouden en stilstand te minimaliseren. CQC TRACK is een gecertificeerde toeleverancier met volledige verticale integratie, geavanceerde warmtebehandelingsmogelijkheden, strenge kwaliteitsborgingsprotocollen en een uitgebreide wereldwijde toeleveringsketen. De componenten zijn ontworpen om te voldoen aan of te overtreffen de OEM-specificaties en betrouwbare prestaties te garanderen in de meest veeleisende operationele omgevingen ter wereld.

12. Technische vragen en inkoop

Fabrikant: HELI Machinery Manufacturing Co., Ltd. (CQC TRACK)
Merk: CQC TRACK
Locatie: Quanzhou, provincie Fujian, China
Website:www.cqctrack.com
Certificeringen: ISO 9001:2015 gecertificeerd

Voor technische vragen, productspecificaties, offertes of om goedkeuring voor een monster aan te vragen voor de SANY 14349644 rupsbandtandwielgroep / eindaandrijftandwielassemblage, kunt u contact opnemen met de internationale verkoopafdeling.

  • E-mail: cqc@cqctrack.com | j_sales@cqctrack.com | h_sales@cqctrack.com
  • WhatsApp: +86 13906095209 | +86 13505004082

CQC TRACK verwelkomt vragen van inkoopspecialisten, onderhoudstechnici, machinebeheerders en mijnbouwbedrijven die de totale eigendomskosten van hun SANY SY330- en SY335-graafmachineparken willen optimaliseren. Het bedrijf biedt uitgebreide OEM/ODM-aanpassingsdiensten, flexibiliteit in volumes van kleine series noodvervangingen tot grootschalige onderhoudscontracten voor de hele vloot, en volledige documentatieondersteuning, inclusief materiaaltestrapporten, dimensionale inspectiecertificaten en verificatie door derden op aanvraag.


Dit technische whitepaper is uitsluitend bedoeld ter informatie en geeft een overzicht van de huidige productiemogelijkheden en productspecificaties van HELI Machinery Manufacturing Co., Ltd. (CQC TRACK). Alle OEM-onderdeelnummers en machinemodelreferenties dienen uitsluitend ter identificatie en compatibiliteitscontrole. CQC TRACK is een onafhankelijke fabrikant van aftermarket- en OEM-kwaliteitsonderdelen. Alle handelsmerken blijven eigendom van hun respectievelijke eigenaren. Specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.


  • Vorig:
  • Volgende:

  • Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.