WhatsApp Online Chat!

SANY SSY005661438 SY650 Finale oandriuwwielassemblage / Rock Arm Track Sprocket Group / Swiere EXC Reserveûnderdielen Boarnefabryk en fabrikanten / cqctrack

Koarte beskriuwing:

SANY RAAP TANDWIEL GEARKOMSTE 
Model SY650
ûnderdielnûmer SSY005661438
Technyk Gieten
Oerflakhurdens HRC50-58,Djipte 10-12 mm
Kleuren Swart
Garânsjetiid 12 moannen of 2000 m/oere, wat earst komt
Sertifikaasje IS09001-2015
Gewicht 130 kg
FOB-priis FOB Xiamen haven US$ 25-100/Stik
Levertiid Binnen 20 dagen nei it sluten fan it kontrakt
Betellingstermyn T/T, L/C, WESTERN UNION
OEM/ODM Akseptabel
Type Understelûnderdielen foar rupsgraafmachines
Bewegingstype Rupsgraafmachine
Tsjinst nei ferkeap oanbean Fideo technyske stipe, Online stipe


Produktdetail

Produktlabels

CQC TRACK is in liedende boarnefabryk en fabrikant fan swiere ûnderstelûnderdielen basearre yn Quanzhou, Sina, spesjalisearre yn hege prestaasjes rupsûnderstelûnderdielen foar graafmachines, bulldozers en boarmasines dy't operearje yn 'e meast útdaagjende omjouwings fan' e wrâld. Oprjochte yn 2005, operearret it bedriuw op mear as 60 mu (sawat 40.000 fjouwerkante meter) produksjeromte mei mear as 200 meiwurkers en mear as 200 avansearre CNC-masine-ark, oanfolle troch yntegreare jitte-, smeid- en waarmtebehannelingsapparatuer. Mei in ûnwrikbere fokus op superieure kwaliteit - ynklusyf smeide legearing stielen konstruksje mei ynduksje-ferhurde slijtoerflakken dy't 55+ HRC berikke foar maksimale slijtvastheid - leveret CQC TRACK duorsume, kosten-effektive oplossingen dy't ûntworpen binne om te foldwaan oan of te oertreffen strange OEM-spesifikaasjes. As sawol in boarnefabryk as in produksjepartner, wurdt CQC TRACK wrâldwiid breed erkend foar syn ISO 9001: 2015-sertifisearre kwaliteitskontrôle, wiidweidige OEM / ODM-oanpassingsmooglikheden, en ynnovaasjes mei ferlingde libbensdoer dy't konsekwint útsûnderlike fjildprestaasjes leverje oer alle grutte apparatuermerken. De liedende filosofy fan it bedriuw, "Grutte ûnderstelûnderdielen, makke troch CQC", driuwt syn ynset foar treflike produksje foar swiere tapassingen, wylst ek in wiidweidige produksjedekking foar lytse en mikro-graafmachines ûnderstelûnderdielen behâldt.

Foar fragen, gearwurkingsmooglikheden, of om in bestelling te pleatsen, nim dan kontakt op mei:

  • Fabryk / Supply Chain Partnership (Ferkeap en Stipe): CQC TRACK - Jack / Ferkeapôfdieling - Foar dealer- en distributeurmooglikheden, ynklusyf folumeprizen, privee label-ferpakking en gebietsoerienkomsten, nim dan kontakt op fia offisjele kanalen.
  • Ynternasjonale Sourcing / Auteur: Jack - Senior Undercarriage Specialist, ôfdieling Ynternasjonale Saken - Spesjalisearre yn it sourcing fan OEM-kwaliteit SANY-ûndercarriage-komponinten, leveransiersferifikaasje en wrâldwide oanbestegingskoördinaasje foar mynbou- en bouapparatuer.

SY650 Rotskettingwiel

SANYSSY005661438SY650 Finale oandriuwtsjilassemblage / Rock Arm Track Sprocket Group / Swiere EXC reserveûnderdielen boarne fabryk en fabrikanten / CQC TRACK

1. Produkt Oersjoch:SANY SSY005661438 Finale oandriuwing Tandwiel Tsjil Gearstalling

De SANY SSY005661438Finale oandriuwingskettingwielDe tsjilassemblage (of oantsjutten as it oandriuwtsjil, it lêste oandriuwtandwiel, de rotsarm-spoartandwielgroep, of it lêste oandriuwtsjilassemblage) is in presyzje-ûntworpen krêftoerdrachtkomponint spesifyk ûntworpen foar SANY's flaggeskip grutte hydraulyske graafmachines - de SY600- en SY650-searjes. Dizze komponint fertsjintwurdiget de krityske lêste ynterface tusken de hydraulyske reismotor en de rupskeatling, ferantwurdlik foar it omsetten fan rotaasjekrêft mei hege koppel yn 'e lineêre traksje dy't de heule masine oandriuwt.

De SANY SY650-graafmachine wêrfoar dizze tandwielassemblage primêr ûntwurpen is, stiet as ien fan 'e meast súksesfolle myngraafmachines fan Sina foar grutte tonnen. De SY650H- en SY650H-S-modellen hawwe in wurkgewicht fan 65.000 kg mei in bakkapasiteit fariearjend fan 3,8 oant 4,5 kubike meter. De masine wurdt oandreaun troch in swiere Isuzu 6WG1 turbocharged, direkte ynjeksje, 6-silinder 4-takt wetterkuolle dieselmotor dy't 350 kW leveret by 1.800 toeren, mei in ferpleatsing fan 15,681 L en in maksimum koppel fan 2.050 N·m by 1.300 toeren. De reisprestaasjes omfetsje in hege snelheid fan 4,6 km/o en in lege snelheid fan 3,1 km/o, mei in maksimale hellingberens fan 35°. De ûnderstelkonfiguraasje foar de SY650 omfettet 52 rupsskuon per kant, 9 rupsrollen per kant, en 3 draachrollen per kant, mei in standert rupsskuonbreedte fan 600 mm. It ein-oandriuwingssysteem, wêrfoar it SSY005661438-tandwiel in direkt montearre komponint is, befettet 2 × 15L smeeroalje. De graafkrêft fan 'e bak berikt 340 kN, mei in graafkrêft fan 'e earm fan 293 kN.

Binnen de ûnderstelarsjitektuer fan rupsgraafmasines nimt de lêste oandriuwtandwielassemblage in missy-krityske posysje yn as de primêre krêftoerdrachtynterface. Oars as segmintearre tandwielen dy't brûkt wurde op guon bulldozers, jout de oantsjutting "Oandriuwtandwiel/Final Drive Sprocket Assembly" foar dizze SANY-tapassing in unibody (ien stik) ûntwerp oan dat yntegraal is mei de útfierhub fan 'e lêste oandriuwing. Wichtige skaaimerken fan dit ûntwerp omfetsje in yntegreare hub- en tandwielstruktuer wêrby't de tandwieltosken en de montageflens/hub produsearre binne as ien, gearhingjende ienheid, wat de strukturele yntegriteit ferbetteret en perfekte konsentrisiteit soarget foar soepele krêftoerdracht, wylst trilling minimalisearre wurdt. It tandwiel ûnderfynt trochgeande kontaktspanning mei hege syklus, ekstreme skokbelastingen, hege radiale en axiale spanningen fan 'e yngripen fan' e rupsbussen, en konstante skurende slijtage yn mynbouomjouwings. Dizze assemblage wurket ûnder de swierste omstannichheden dy't tsjinkomme yn swiere graafmasyntapplikaasjes, wêrtroch materiaalkwaliteit en produksjepresyzje fan it grutste belang binne.

It ûnderdielnûmer SSY005661438 folget SANY's eigen katalogisaasjesysteem foar einoandriuwing en ûnderstelkomponinten. It is opmerklik dat dizze kettingwielgroep eksplisyt validearre is foar sawol de SY600- as de SY650-modellen, wat oanjout dat der in mienskiplik ûntwerp is oer it 60-70 ton graafmasineplatfoarm fan SANY. Offisjele oanbestegingsdokuminten befêstigje dat dit ûnderdielnûmer aktyf oanskaft wurdt foar SY650-graafmasines yn ynternasjonale mynbouprojekten, ynklusyf oanbestegingen fan PowerChina foar it Lesotho Polihali-projekt dy't 2 oandriuwwieltandwielen fereaskje ûnder spesifikaasje SSY005661438. CQC TRACK, as profesjonele fabrikant fan ûnderstelkomponinten foar swiere rupsgraafmasines, hat wiidweidich validearre kompatibiliteit foar de SANY SY650-graafmasine, wêrtroch plug-and-play-ynstallaasje sûnder fjildmodifikaasjes garandearre wurdt.

2. Funksjonele rol yn it ûnderstelsysteem en yngenieurstopology

Binnen de wiidweidige ûnderstel-arsjitektuer fan SANY-rupsgraafmasines tsjinnet de lêste oandriuwtandwielassemblage essensjele funksjes dy't it ûnderskiede fan oare ûnderstel-eleminten:

Kraftoerdracht: De gearstalling tsjinnet as de lêste fersnellingsbakreduksjefaze, en krijt enoarm koppel fan 'e planetêre fersnellingsbak yn' e einmotor. Om optimale prestaasjes te berikken, soarget it ûntwerp derfoar dat de tandwieltosken perfekt oerienkomme mei de rûteketting, garandearret it konsentrisme tusken it tsjil en de rûteketting om te betiid slijtage te foarkommen, en soarget foar juste smering neffens fabryksspesifikaasjes. Dizze funksjonele rol ûnderwurpet it tandwiel oan 'e heechste koppelbelastingen fan alle ûnderstelkomponinten, wêrby't de krêftige 350 kW-motor fan 'e SY650 substansjele trekkrêft leveret fia dizze krityske ynterface.

Traksjegeneraasje: De tandwieltosken geane direkt yn kontakt mei de bussen (pinnen) fan 'e rupskeatling, wêrtroch't de rotaasjeútfier fan 'e rydmotor omset wurdt yn 'e lineêre beweging dy't de hiele masine fan 65 ton foarút of efterút driuwt. De toskgeometry is optimalisearre foar ynskakeling mei SY650-rupskeatlingbussen, wêrtroch't de rolweerstand minimalisearre wurdt, slijtage oan beide komponinten fermindere wurdt, en foarkommen wurdt dat de baan fan 'e tandwieltosken glydt by hege belasting. De presyzje-tandwieltosken binne bewurke mei in spesifyk evolvent of oanpast profyl om optimale ynskakeling mei de rupskeatlingbussen te garandearjen, wêrby't de tosksteek, flankhoek en woartelradius presys berekkene wurde om it kontaktgebiet en de ladingferdieling te maksimalisearjen, spanningskonsintraasje te minimalisearjen en te betiid toskwurgensfalen te foarkommen, en te soargjen foar soepele yn- en útskeakeljen om ynfloedbelastingen en lûd te ferminderjen.

Strukturele yntegraasje: De gearstalling hat in presys bewurke piloat- en boutsirkel dy't direkt past by de útfierflens fan 'e einoandriuwing. Dizze ynterface is ûntworpen om it folsleine koppel fan 'e masine oer te bringen sûnder ferskowing of fretkorrosje. De montage-ynterface - ynklusyf boutpatroan, piloatdiameter, flensdikte en boutgat-útrjochting - is presyzjebewurke oant strakke dimensjonele tolerânsjes, wêrtroch perfekte útrjochting mei de motorbehuizing fan 'e einoandriuwing fan' e SY650 wurdt garandearre. It yntegreare naaf- en tandwielûntwerp betsjut dat it tandwiel en de montageflens wurde produsearre as ien gearhingjende ienheid út deselde stielen billet, wêrtroch perfekte konsentrisiteit wurdt garandearre en de útrjochtingsproblemen dy't kinne foarkomme mei oanboutsegmentearre ûntwerpen wurde eliminearre.

Slijtage-yndikaasje en ûnderhâld: Tandwielslijtage is in betroubere yndikator fan 'e algemiene sûnens fan it ûnderstel. Bêste praktiken yn 'e yndustry advisearje it ynspektearjen fan tandwieltosken tidens routineûnderhâldsyntervallen en it ferfangen fan 'e definitive oandriuwtandwielassemblage as tosken wichtige slijtagepatroanen sjen litte. Typysk jout in fersliten tandwiel ferlykbere slijtage oan 'e rupskettingbussen oan, en it tagelyk ferfangen fan beide komponinten maksimalisearret de masineprestaasjes en minimalisearret de lange-termyn eksploitaasjekosten. Foar SY650-graafmachines dy't wurkje yn mynbou- en stiengroeveomjouwings, binne regelmjittige ynspeksjes fan it ûnderstel - ynklusyf beoardieling fan tandwielslijtage, mjitting fan bussenferlinging en ferifikaasje fan rupsspanning - essensjeel foar it maksimalisearjen fan 'e libbensduur fan komponinten en it minimalisearjen fan downtime.

3. Technyske spesifikaasjes: Untworpen foar mynbousyklusen fan 65 ton

De SANY SSY005661438 Final Drive Sprocket Wheel Assembly is presys ûntworpen om hege-syklus kontaktspanning, ekstreme skokbelastingen fan rotsympakten, hege radiale en axiale spanningen, en konstante abrasive slijtage fan boaiem, sân en minerale dieltsjes dy't gewoan binne yn swiere mynbou- en steengroeve-tapassingen te wjerstean. Op basis fan 'e technyske spesifikaasjes fan CQC TRACK en SANY OEM-easken foar SY600/SY650 graafmachine-tandwielkomponinten, foldocht de gearstalling oan de folgjende strange technyske parameters:

Parameter Spesifikaasje / Weardeberik
OEM-ûnderdielnûmer SSY005661438
Krúsferwizingsoantsjuttings Oandriuwtsjil, eindriuwtandwiel, rotsarm-spoartandwielgroep
Applikaasjemasines SANY SY600-searje, SANY SY650-searje (SY650H, SY650H-S)
Masinegewichtklasse 60–70 ton (SY650: 65.000 kg wurkgewicht)
Motorkompatibiliteit Isuzu 6WG1 / SANY-oanpaste Isuzu 6WG1X-345 kW
Kompatibiliteit fan spoarpitch OEM-spesifisearre rupskeatlingpitch foar SY650 ûnderstel
Trackskuon per kant 52
Spoarrollen per kant 9
Dragerrollen per kant 3
Standert breedte fan 'e spoarskuon 600 mm
Materiaalklasse (primêr) Smeid heechsterkte leechlegearre stiel (HSLA), AISI 4140 of 4340 lykweardich
Alternatyf materiaalklasse 40MnB / 42CrMo foar ferbettere slijtage-tapassingen
Oerflakhurdens (tosflanken en woartels) 52–58 HRC (ynduksje-ferhurde slijtoerflak)
Kearnhurdens (trochferhurde) 28–38 HRC (geblust en temperd foar kearntaaiheid)
Kastdjipte by slijtoerflak 8–12 mm minimaal
Protokol foar waarmtebehanneling Mearstadium: trochferhurding + selektive ynduksje-oerflakferhurding
Toskprofyltype Involute mei oanpaste ynspanningsgeometry
Montagekonfiguraasje Unibody-ûntwerp mei yntegreare hub en boutsirkel
Montagehardware Hege sterkte bouten fan klasse 10.9 / 12.9 mei korrosjebestendige coating
Oerflakôfwerking Presyzje-masjinearre oant krappe tolerânsjes (± 0,05 mm op krityske funksjes)
Anti-korrosjebehanneling Sinkplated of swarte okside-ôfwerking mei anty-roest oaljecoating
Kwaliteitssertifikaasje ISO 9001:2015; SANY OEM-spesifikaasjes
HS-koade (Ynternasjonale hannel) 84314990000 (klassifisearre ûnder ûnderdielen fan graafmachineûnderstellen)

It basismateriaal is smeid heechsterkte leechlegearre stiel lykas AISI 4140 of 4340 klasse, selektearre foar útsûnderlike taaiheid, wurgensresistinsje en fermogen om gearstalde dynamyske lesten te wjerstean dy't ûnderfûn wurde tidens trochgeande operaasje yn abrasive mynbouomjouwings. De kar foar HSLA-stiel biedt in optimale lykwicht tusken kearntaaiheid (om skokbelastingen fan rotsympakten en ûneven terrein te wjerstean) en ferhurdingsfermogen (om it hurde slijtoerflak te berikken dat nedich is foar in ferlingde libbensdoer).

It waarmtebehannelingsproses fertsjintwurdiget in krityske produksjestap dy't premium tandwielen ûnderskiedt fan standertalternativen. In mearfaze waarmtebehannelingsprotokol wurdt strikt folge:

  • Trochferhurding (Quench and Temper): It hiele ûnderdiel wurdt trochferhurde om in sterke, taaie kearnmikrostruktuer te berikken mei hurdens yn it 28-38 HRC-berik, wat wjerstân biedt tsjin barsten en katastrofale falen ûnder ekstreme skokbelastingen. Dit proses ûntwikkelt in martensityske mikrostruktuer yn it heule ûnderdiellichem, wêrtroch't it tandwiel wichtige ynfloedenerzjy kin opnimme sûnder te brekken.
  • Selektive ynduksje-oerflakferhurding: De flanken en woartels fan it tandwiel ûndergeane dan in lokalisearre ynduksjeferhurdingsproses dat allinich de tosflakken rap ferwaarme nei austenitisearringstemperatuer foardat it ôfblust wurdt. Dit makket in hurde, slijtvaste kast (52–58 HRC) mei in djipte fan 8–12 mm op 'e toskkontaktpunten, wylst de taaie kearn bewarre bliuwt. Dizze selektive ferhurdingsoanpak is essensjeel, om't it de slijtvastheid krekt konsintrearret wêr't it nedich is - op 'e ynterface tusken tosk en bus - sûnder de algemiene taaiheid fan 'e folsleine tandwielstruktuer op te offerjen. In gewoane falmodus yn mindere tandwielen is folsleine trochferhurding dy't de tosken bros makket en gefoelich is foar barsten ûnder skokbelastingen; de selektive ynduksjeferhurdingsoanpak dy't brûkt wurdt troch CQC TRACK foarkomt dit risiko.

De presyzje-bewurke toskgeometry wurdt hâlden oan de spesifikaasjes fan SANY OEM, mei strange kontrôle fan 'e steekdiameter, toskdikte, woartelradius, flankhoeke en algemien profyl. It evolvente toskprofyl is optimalisearre foar soepele yngripen mei SY650-kettingbussen, wêrtroch minimale rôljende wjerstân, evenredige ladingferdieling oer meardere tosken en in ferlingde libbensduur fan sawol it tandwiel as de ketting garandearre wurdt. De montage-ynterface - ynklusyf boutpatroan, piloatdiameter, flensdikte en boutgat-útrjochting - wurdt presyzje-bewurke oant ± 0,05 mm tolerânsjes, wat perfekte útrjochting mei de ein-oandriuwingsútfierflens fan 'e SY650 garandearret sûnder shimming of oanpassingen tidens de ynstallaasje.

Elke foltôge SANY SSY005661438 Final Drive Sprocket Wheel Assembly omfettet it ynduksje-ferhurde tandwiel mei smeide unibody-konstruksje, hege sterkte montagebouten (klasse 10.9 of 12.9) mei korrosjebestendige coating, alle nedige sealingkomponinten (ynklusyf O-ringen en pakkingen) foar ynterface-ôfdichting tusken tandwiel en definitive oandriuwbehuizing, en wiidweidige anty-korrosjebehanneling (sinkplated of swarte okside-finish mei anty-roest oaljecoating) foar in ferlingde libbensdoer yn rûge mynbouomjouwings.

4. Applikaasjeplatfoarm: SANY SY650—Global Large Excavator Workhorse

De SANY SSY005661438 ein-oandriuwingskettingwielassemblage is spesifyk ûntworpen foar de SANY SY650-searje, ien fan Sina's meast súksesfolle graafmasineplatfoarms foar grutte tonnen en in wrâldwiid ynset wurkhynder yn mynbou- en swiere bou-tapassingen. Begrip fan 'e hostmasine jout essensjele kontekst foar it ûntwerp en de operasjonele easken fan it kettingwiel:

Motor en oandriuwingssysteem: De SY650H wurdt oandreaun troch de Isuzu 6WG1 turbocharged dieselmotor, mei in fermogen fan 350 kW by 1.800 toeren per minuut. De motor hat direkte ynjeksje, in 6-silinder 4-takt konfiguraasje, turbolading mei ynterkoeling en wetterkoeling. De ferpleatsing is 15.681 L mei in maksimum koppel fan 2.050 N·m by 1.300 toeren per minuut, wêrtroch't de krêftreserve dy't nedich is foar easken mynbouoperaasjes ûntstiet. SANY's oanpaste konfiguraasje fan dit motorplatfoarm soarget foar optimale krêftlevering foar it swiere hydraulyske systeem.

Gewicht en ôfmjittings by wurking: De SY650H-S wurket mei in gewicht fan 65.000 kg, en biedt de stabiliteit en traksje dy't nedich binne foar grutskalige útgravingen, it fuortheljen fan oerlêst en it behanneljen fan materiaal. De maksimale reissnelheid is 4,6 km/o (hege berik) en 3,1 km/o (lege berik), mei in maksimale helling fan 35°. De grûndruk is 105 kPa.

Bakkapasiteit en graafprestaasjes: De bakkapasiteit farieart fan 3,8 oant 4,5 kubike meter, mei standertkonfiguraasjes beskikber foar ferskate materiaaldichtheden. De graafkrêft fan 'e bak berikt 340 kN (sawat 34,7 metryske ton-krêft), wylst de graafkrêft fan 'e earm 293 kN berikt (sawat 29,9 metryske ton-krêft), wêrtroch't de útbrekkrêft wurdt levere dy't nedich is foar rotsôfgraving en it omgean mei hurd materiaal.

Hydraulysk systeem: De SY650 brûkt SANY's avansearre folslein elektroanyske hydraulyske kontrôlesysteem, mei oanpaste Kawasaki K7V280 haadpompen mei grutte ferpleatsing. It systeem optimalisearret de oanpassing fan 'e útfierstream, ymplementearret "leverje wat nedich is" kontrôlelogika en kontrôle foar swiere ladingkrêftferbettering foar maksimale produktiviteit yn mynbousyklusen. It hydraulyske systeem is ûntworpen foar soepele wurking en responsive kontrôle tidens easken wurksyklusen.

Eindoandriuwingssysteem: It einoandriuwingssysteem befettet 2 × 15L spesjale smeeroalje, wêrby't it SSY005661438-tandwiel direkt oan 'e útfierflens fan' e einoandriuwing monteard is. De rydmotors binne axiale-zuiger-twastapsmotors dy't optimalisearre binne foar de koppeleasken fan in masine fan 65 ton.

Eingebrûkstapassingen: De SY650-searje wurdt wiidferspraat brûkt yn grutskalige mynbouoperaasjes (ferwidering fan oerlêst, stienkoalwinning, ertsbehanneling en mynûntwikkeling), stiengroeveoperaasjes (aggregaatwinning, rotsferwurking en stienproduksje), grutskalige ynfrastruktuerprojekten (snelweibou, daambou, brêgefûneminten en tunnelgraving), swier grûnferpleatsen (lokaasjetarieding foar grutte yndustriële foarsjennings) en bulkmateriaalbehanneling (foarriedbehear en laadoperaasjes). De ekstreme omstannichheden fan dizze tapassingen stelle swiere easken oan alle ûnderstelkomponinten, ynklusyf it SSY005661438-tandwiel, dat krekte toskoppearing en soepele krêftoerdracht moat behâlde nettsjinsteande trochgeande bleatstelling oan abrasyf rotsstof, ekstreme skokbelastingen fan ûneven terrein en hege ynfloedkrêften tidens swiere graafsyklusen.

De SY650 hat erkenning krigen as in "supercarrier-klasse hammerkening" yn 'e Sineeske mynbou-yndustry, wêrby't de SY650 mynbougraafmachine posisjonearre is as in produkt fan 'e nije generaasje spesifyk ûntworpen foar swierbelaste mynbouomstannichheden om it rendemint op ynvestearring te ferbetterjen. It SY650-platfoarm is breed oannaam yn Sineeske mynbouoperaasjes en hieltyd mear yn ynternasjonale merken, wêrtroch't syn posysje as in kommersjeel súkses fersterke is en in substansjele wrâldwide ynstalleare basis fêstige is, wat in trochgeande fraach nei ferfangende komponinten fan hege kwaliteit genereart.

5. Produksjemooglikheden: Boarnefabryksútstekkendheid en fertikale yntegraasje

As in fertikaal yntegreare boarnefabryk oprjochte yn 2005, ûnderhâldt CQC TRACK wiidweidige ynterne produksjemooglikheden dy't de heule produksjeketen omfetsje - fan grûnstofboarnen en sletten-matrijs smeden oant presyzje CNC-ferwurking, mearfase waarmtebehanneling (ynklusyf trochferhurding en ynduksjeferhurding), en definitive gearstalling. De produksjefoarsjennings fan it bedriuw omfetsje mear as 60 mu (sawat 40.000 kante meter) en wurde bemanne troch mear as 200 erfarne meiwurkers dy't mear as 200 avansearre CNC-masine-ark betsjinje, neist tawijde jitte-, smeid- en waarmtebehannelingsapparatuer. Dizze substansjele fertikale yntegraasje soarget foar konsekwinte kwaliteit, strange dimensjonele kontrôle, en de mooglikheid om fluch te reagearjen op fluktuearjende merkfragen foar hege-volume SANY-kompatibele lêste oandriuwtandwielassemblages, rupsketten, rupsrollen, draachrollen, leeloopwielen, rupsskuon en folsleine ûnderstelsystemen.

De produksjefokus by CQC TRACK rjochtet him op ûnderstelûnderdielen foar graafmachines, wêrby't it bedriuw benammen komponinten produseart foar masines fan mear as 50 ton, wylst it ek ûnderdielen fan hege kwaliteit produseart foar lytse en mikrograafmachines. It bedriuw is al lange tiid ynsette foar ûndersyk, ûntwikkeling en fabrikaazje fan ûnderstelûnderdielen foar boumasines, mei in hjoeddeistige produktdekking dy't him útwreidet nei de measte ûnderstelûnderdielen foar masines fan 1,5-300 ton. De liedende filosofy "Grutte ûnderstelûnderdielen, makke troch CQC" driuwt de ynset fan it bedriuw foar produksjeekscellens foar swiere tapassingen, wylst in wiidweidige produksjedekking oer alle grutteklassen fan graafmachines behâlden wurdt.

It produksjeproses foar de SANY SSY005661438-tandwielassemblage brûkt avansearre produksjetechnologyen dy't de heechste yndustrynoarmen reflektearje:

  • Smeien: Sletten-matrijs waarme smeedtechnologyen mei optimalisearre nôtstream soargje derfoar dat de nôtstruktuer fan it stiel de kontoer fan it tandwiel folget, wêrtroch't de sterkte krekt maksimalisearre wurdt dêr't it ûnderdiel de heechste kontaktspanningen ûnderfynt tidens oandriuwing. Dizze smeidoanpak elimineert porositeit en ynterne holtes dy't oanwêzich kinne wêze yn getten alternativen, wêrtroch't superieure slagweerstand en wurgenslibbensduur ûntstiet.
  • CNC-ferwurking: Presyzje CNC-masines dy't dimensjonele tolerânsjes fan ± 0,05 mm berikke op krityske montage-ynterfaces en toskgeometrie. Avansearre arkpadprogrammearring soarget foar konsekwinte toskprofilen oer de heule omtrek fan it tandwiel.
  • Mearfase waarmtebehanneling: Trochgeande ferhurdingssystemen (blus- en tempersysteem) mei sletten-loop temperatuerkontrôle en presys behear fan blusmedia foar in unifoarme mikrostruktuer yn 'e heule komponint, folge troch ynduksjeferhurdingssystemen mei selektive ferwaarmingsspiralen dy't presys rjochte binne op toskflanken en woartels foar in unifoarme ferdieling fan 'e kastdjipte oer it hurdheidsberik fan 52–58 HRC, wylst de taaie kearn bewarre bliuwt.
  • Metallurgyske testen: Útwreide ynterne metallurgyske testen mei spektrografyske analyze foar ferifikaasje fan gemyske gearstalling, mikrostruktuerûndersyk en falidaasje fan meganyske eigenskippen om te soargjen dat elke partij rau materiaal foldocht oan AISI 4140/4340- of 40MnB/42CrMo-spesifikaasjes.
  • Dimensjonele ferifikaasje: Folsleine dimensjonele ynspeksje mei kalibrearre CMM (koördinaatmjitmasine) apparatuer en spesjalisearre tandwielmjitynstruminten om toskgeometry, steekdiameter en útrjochting fan 'e montage-ynterface te ferifiearjen.

Strang kwaliteitskontrôleprosedueres dekke elke produksjestap: ferifikaasje fan ynkommende grûnstoffen tsjin sertifisearre spesifikaasjes foar gemyske gearstalling, ynspeksjes fan healfabrikaten tidens smeidstadia, dimensjonele kontrôles tidens CNC-ferwurking, wiidweidige hurdheidsprofilering en mjitting fan 'e kastdjipte nei waarmtebehanneling, ferifikaasje fan oerflakteôfwerking, funksjonele testen fan 'e definitive gearstalling op standert SANY-finale oandriuwnaven, en falidaasje fan 'e definitive ferpakking geskikt foar ynternasjonale see- en loftfrachtlogistyk. It bedriuw ûnderhâldt folwoeksen produksjetechnology dy't karakterisearre wurdt troch stabile produktkwaliteit, validearre troch jierrenlange fjildprestaasjes yn wrâldwide mynbou-, stiengroeve- en bouaktiviteiten.

De moanlikse produksjekapasiteit is mear as 5.000 tandwiel- en oandriuwwielassemblages foar alle SANY-kompatibele modellen, ynklusyf de SSY005661438 foar SY600/SY650 en relatearre ûnderdielnûmers dy't de SY485-, SY500-, SY550-, SY750- en SY850-searjes omfetsje. Standert levertiden foar befêstige oarders fariearje tusken 15-25 wurkdagen, mei fersnelde produksje beskikber foar driuwende easken. CQC TRACK leveret ek folsleine ûndersteloplossingen, ynklusyf rupsketten, rupskuon, draachrollen, rupsrollen, leeloopwielen en komplementêre chassiskomponinten as yntegreare systemen foar wrâldwide klanten.

6. Kwaliteitskontrôle, metallurgyske testen en ynternasjonale neilibjen

Kwaliteit is de hoekstien fan 'e produksjefilosofy fan CQC TRACK. It bedriuw wurket ûnder ISO 9001:2015-sertifisearre kwaliteitsbehearsystemen, mei folslein dokumintearre prosedueres dy't elk aspekt fan 'e produksje dekke, fan leveransierskwalifikaasje en ynspeksje fan ynkommende materialen fia kwaliteitskontrôles yn it proses oant frijlitting fan definitive produkten en dokumintaasje nei ferstjoering. Derneist ûnderhâldt it bedriuw meardere spesifike produktsertifikaasjes fan China Quality Certification (CQC), wat in kwaliteitsfersekeringssysteem foar de fabryk fereasket dat alles omfettet, fan leveransierscreening en falidaasje fan wichtige komponinten oant presys ûnderhâld fan produksjeapparatuer en wiidweidige registraasje.

It wiidweidige kwaliteitsfersekeringskader foar de SANY SSY005661438 lêste oandriuwtandwielassemblage omfettet:

  • Kwalifikaasje-audits fan leveransiers en traceerberens fan materialen: Strang kontrolearjen en trochgeande evaluaasje fan leveransiers fan rau materiaal, legearre stiel en smeedijzer om materiaalintegriteit en folsleine traceerberens fan partij fan fabryk oant ôfmakke produkt te garandearjen. Detaillearre records fan materiaalsertifikaasjes, waarmtenûmers en produksjepartijen wurde byhâlden foar folsleine traceerberens foarút/efterút.
  • Ynterne fysike en gemyske testen: 100% ynspeksje fan ynkommende stielen batches foar ferifikaasje fan gemyske gearstalling mei spektrografyske analyze, testen fan meganyske eigenskippen (treksterkte, reksterkte, ferlinging, fermindering fan oerflak), ynfloedstest (Charpy V-notch), en mikrostruktuerûndersyk om te befestigjen dat de nôtstruktuer foldocht oan AISI 4140/4340 en lykweardige legearingspesifikaasjes.
  • Ynspeksje fan it earste artikel: Folsleine dimensjonele falidaasje mei CMM-apparatuer foar elk nij produkt of arkwiziging, mei folsleine dokumintaasje foar geometryske dimensje en tolerânsje (GD&T). De toskgeometry wurdt ferifiearre mei spesjalisearre ynstruminten foar it mjitten fan tosken.
  • Statistyske Proseskontrôle (SPC): Kontinue monitoaring en gegevensferzameling tidens smeed-, ferwurkings- en mearfaze waarmtebehannelingoperaasjes om prosesstabiliteit en iere deteksje fan ôfwikingen te garandearjen.
  • Net-destruktive testen (NDT): Magnetyske dieltsjeynspeksje (MPI) foar it opspoaren fan oerflak- en tichtby-oerflakdefekten - ynklusyf skuorren, oerlappen, naden en porositeit - yn krityske tandwielkomponinten. Ultrasone testen foar it opspoaren fan ûndergrûnske defekten yn 'e smeide blank foar it bewurkjen.
  • Hurdens- en kastdjipteprofilering: Rockwell HRC-testen oer meardere punten op 'e tandwielflanken, toskwoartels, kontaktflakken en montage-ynterface om de juste hurdensferdieling te befêstigjen (52–58 HRC by tosken, 28–38 HRC yn kearn). Mikrohurdensprofilering en metallografysk ûndersyk fan 'e dwersdoorsnede om in kastdjipte fan 8–12 mm by toskkontaktflakken te ferifiearjen.
  • Funksjonele fittest: Dimensjonale ferifikaasje op standert SANY SY650 eindriuwnaven om plug-and-play-kompatibiliteit te garandearjen sûnder fjildmodifikaasjes, shimming of spesjalisearre ynstallaasjeprosedueres.
  • Miljeu- en sosjale neilibjen: CQC TRACK hâldt him oan miljeubewuste produksjepraktiken dy't oerienkomme mei ynternasjonale miljeunormen, ynklusyf protokollen foar ferantwurdlik ôffalbehear foar stielskroat en brûkte koelvloeistoffen, enerzjy-effisjinte waarmtebehannelingsprosessen dy't de koalstoffoetôfdruk minimalisearje, RoHS-neilibjen oangeande gefaarlike stoffen yn coatings en oerflakbehannelingen, en oanhâldende sertifikaasje-útwreidings foar regiospesifike neilibjen, ynklusyf CE-markearring foar Jeropeeske merken, Australyske noarmen en Russyske EAC-sertifikaasje lykas fereaske troch wrâldwide klanten yn 'e mynbou- en bousektor.

7. Oanpassingsmooglikheden: OEM- en ODM-oplossingen foar SANY-ûnderstelkomponinten

Neist standert OEM-kompatibele ferfangingen foar de SANY SSY005661438 ein-oandriuwing tandwielassemblage, biedt CQC TRACK wiidweidige OEM (Original Equipment Manufacturer) en ODM (Original Design Manufacturer) oanpassingstsjinsten foar wrâldwide distributeurs, apparatuermerken en grutte floatoperators dy't SANY SY600, SY650 en kompatibele graafmachinefloaten beheare. Mei mear as 20 jier produksjeûnderfining en de technyske mooglikheid om komponinten te produsearjen dy't oerienkomme mei of de orizjinele apparatuerspesifikaasjes oertreffe, wolkom CQC TRACK klanttekeningen en samples foar oanpaste produksjeprojekten.

Tekeningen en Spesifikaasjes: Klanten kinne produkttekeningen, referinsjemonsters of detaillearre technyske spesifikaasjes yntsjinje foar oanpaste produksje. It yngenieursteam by CQC TRACK wurket nau gear mei kliïnten om besteande komponinten te reverse-engineeren of folslein nije ûntwerpen te ûntwikkeljen basearre op tapassingsspesifike easken - ynklusyf spesjalisearre toskgeometrieën foar bepaalde boaiembetingsten, unike montage-ynterfaces foar oanpaste konfiguraasjes foar lêste oandriuwing, mynbouomjouwings of geografyske merkfragen.

Materiaaloanpassing: Alternative legearingsgraden binne op oanfraach beskikber, ynklusyf ferbettere slijtvaste formulearrings mei oerflakhurdens oant 60-62 HRC foar ekstreme tapassingen (útgraving fan hurd rots, izerertsbehanneling, taconiteferwurking en tige abrasive mynbouomstannichheden), lykas kostenoptimalisearre materialen foar spesifike merksegmenten mei lichtere duty cycles. Materiaalseleksje kin oanpast wurde op basis fan spesifike sideomstannichheden, ferwachte libbensdoereasken en budzjetparameters fan 'e klant.

Oanpassing fan waarmtebehanneling: Oerflakhurdens, kastdjipte, toskkearnhurdens en trochferhurdingsspesifikaasjes kinne oanpast wurde om oerien te kommen mei unike slijtagepatroanen dy't resultearje út spesifike wurkomstannichheden. Ynduksjeferhurdingspatroanen kinne oanpast wurde foar bepaalde toskgebieten (toskpunt, flank, woartel, oandriuwflak, net-oandriuwflak), wêrtroch de slijtagelibbensduur maksimalisearre wurdt yn tapassingen wêr't abrasive slijtage konsintrearre is op spesifike gebieten fan it tandwielprofyl. Blus- en tempersyklusen kinne optimalisearre wurde foar ferskate materiaalkwaliteiten en tapassingseasken.

Toskkonfiguraasje en oanpassing fan tosken: Alternative tosktellingen, toskôfmjittings, yngripgeometrieën en profylmodifikaasjes kinne wurde ûntwurpen foar spesjalisearre tapassingen, ynklusyf oanpaste tandwielen foar oanpaste rupskettingpitches, ungewoane ûnderstelkonfiguraasjes, of spesifike mynbouomstannichheden dy't unike toskûntwerpen fereaskje.

Branding en ferpakking: Tandwielassemblages en ferpakking fan lêste oandriuwingen kinne oanpast wurde mei klantbranding, ûnderdielnûmers, barcode-labeling en meartalige produktdokumintaasje. Private label-produksje is folslein beskikber foar distributeurs dy't ûnder har eigen merknammen yn ferskate geografyske regio's wolle ferkeapje. Ferpakking kin oanpast wurde foar retaildistribúsje (doazen mei yndividuele merken) of bulkfoarsjenning (yndustriële palletferpakking mei banding, stretchwrapping en korrosjebeskerming).

Akseptaasje fan lege MOQ: Minimale bestelhoeveelheden binne fleksibel, mei stekproef- en lytse partijen dy't akseptearre wurde foar in earste kwaliteitsfalidaasje. Proeforders fan 10-50 stikken binne wolkom om nije klanten in wiidweidich begryp te jaan fan produktkwaliteit, pasfoarm en fjildprestaasjes foardat de float op grutte skaal ynset wurdt. It bedriuw hanthavenet in klant-earst-filosofy, en erkent dat nije gearwurkingsferbannen faak begjinne mei falidaasjeorders foardat se trochgean nei leveringsoerienkomsten foar grutte folumes.

Technyske dokumintaasje: CQC TRACK leveret detaillearre produktspesifikaasjes, dimensjonele tekeningen mei GD&T, sertifikaten foar waarmtebehanneling, materiaaltestrapporten dy't gemyske gearstalling en meganyske eigenskippen sertifisearje, ynspeksjerapporten foar magnetyske dieltsjes, dokumintaasje fan hurdensprofilering mei ferifikaasje fan 'e djipte fan' e doaze, en wiidweidige dokumintaasje foar kwaliteitsfersekering by elke ferstjoering - wêrtroch folsleine traceerberens en neilibjen fan ynternasjonale oanbestegingsnormen mooglik binne foar alle klantapplikaasjes.

8. SANY: In wrâldwide krêftpatser foar mynbouapparatuer

SANY Heavy Industry (SANY Heavy Industry Co., Ltd.), mei haadkantoar yn Peking en notearre oan 'e Shanghai Stock Exchange (600031.SH) en Hong Kong Stock Exchange (06031.HK), is ûntstien as in wirklik wrâldwide fabrikant fan bou- en mynbouapparatuer en ien fan 'e meast formidabele útdagers fan 'e wrâld foar tradisjonele lieders yn 'e yndustry. Neffens offisjele parseberjochten is SANY sûnt 2020 de nûmer 1 fabrikant fan graafmachines yn 'e wrâld op basis fan ienheidsvolume, mei in wrâldwide merkoandiel fan sawat 15%. It bedriuw is ek eigener fan Putzmeister (betonpompen) en eksploitearret Industry 4.0 "fjoertoerfabriken" yn Sina en Yndoneezje mei robot-minske-ferhâldingen dy't hast 5:1 benaderje, wat de ynset fan it bedriuw foar avansearre produksjetechnologyen demonstrearret.

De finansjele prestaasjes fan SANY foar 2025 lieten útsûnderlike sterkte en wrâldwide momentum sjen. Neffens de offisjele finansjele resultaten fan it bedriuw foar 2025 dy't yn april 2026 frijjûn waarden, rapportearre SANY Heavy Industry in totale omset fan $12,49 miljard, wat in groei fan 14,73% yn ferliking mei it foargeande jier fertsjintwurdiget. De nettowinst taskreaun oan oandielhâlders klom mei 41,18% nei $1,18 miljard, mei in ferbettering fan 'e nettowinstmarge nei 9,5%, wat in tanimming fan 1,7 persintaazjepunten yn ferliking mei it foargeande jier fertsjintwurdiget. De netto cashflow generearre út bedriuwsaktiviteiten kaam út op $2,80 miljard, in stiging fan 34,84% yn ferliking mei in jier earder, wat de fearkrêft fan 'e winstkwaliteit ûnderstreket.

It segmint fan graafmachines - SANY's kearnbedriuw dat de fraach genereart nei SSY005661438-tandwielassemblages - registrearre in omset fan $4,83 miljard, wat in jier-op-jier groei fan 13,73% fertsjintwurdiget en in oanhâldende sterke wrâldwide fraach nei grutte graafmachines oantoand. De omset fan betonmasines steeg mei 9,53% nei $2,20 miljard, wylst de omset fan hijsmasines mei 18,67% omheech gie nei $2,18 miljard. De omset fan dykmasines groeide mei 25,18% nei $532 miljoen, wêrby't heimasines de rapste segmintgroei lieten sjen mei 35,81% nei $392 miljoen.

Ynternasjonale operaasjes bleauwen in wichtige bydrage oan groei yn 2025. De ynkomsten út ynternasjonale merken berikten $7,83 miljard, in stiging fan 15,14% jier op jier, goed foar 64% fan 'e totale ynkomsten - wat oantoant dat oerseeske merken no de "kearn" foarmje fan it bedriuw fan SANY. De groei wie breed basearre oer alle wichtige geografyske regio's: de ynkomsten yn 'e Azië-Stille Oseaan stegen mei 16,17% nei $3,34 miljard; Europa droech $1,75 miljard by, in stiging fan 1,50%; de Amearika's generearren $1,56 miljard, in stiging fan 8,52%; en Afrika liet de sterkste groei fan alle regio's sjen, mei in ynkomstensprong fan 55,29% nei $1,16 miljard.

De ynternasjonale strategy fan SANY is fersterke troch wichtige ynvestearringsferplichtingen. Nei de IPO kundige it bedriuw plannen oan om $1,5 miljard te ynvestearjen yn in ferkeapkampanje yn it bûtenlân, wêrby't de ferkeap yn it bûtenlân mei sawat 12% jierliks ​​tanimt en sawat 65% fan 'e totale omset útmakket. Neffens de bedriuwslieding is sawat 70% fan 'e bûtenlânske ferkeap fan SANY konsintrearre yn 'e Azië-Stille Oseaan en Europa, mei strategyske klam op útwreiding fan opkommende merken. Yn 'e earste helte fan 2025 wie Aazje-Austraalje de grutste bûtenlânske merk fan SANY mei in totale ferkeap fan $1,6 miljard, folge troch Europa ($863 miljoen), Amearika ($710 miljoen) en Afrika ($509 miljoen).

SANY bliuwt har wrâldwide ûndersyks- en ûntwikkelingsnetwurk útbouwe, mei wrâldwiid oprjochte R&D-sintra, en yn 2025 60 nije produkten spesifyk foar ynternasjonale merken yntrodusearre. De produkten fan it bedriuw wurde no ferkocht yn mear as 180 lannen en regio's, stipe troch 12 regionale kantoaren mei oanswettende ûnderdielendepots strategysk wrâldwiid om rappe ferfanging fan ûnderdielen en ûnderhâld fan apparatuer te garandearjen.

It belang fan it wrâldwide súkses fan SANY foar leveransiers fan aftermarket-komponinten lykas CQC TRACK is substansjeel. De wiidweidige ynstalleare basis fan SANY-graafmachines wrâldwiid - ynklusyf it SY650-platfoarm mei syn flaggeskipstatus yn 'e 65-ton-klasse - genereart in konstante en groeiende fraach nei ferfangende ûnderstelkomponinten fan hege kwaliteit. Wylst SANY syn ynternasjonale merkoandiel bliuwt útwreidzjen, nimt de ynstalleare basis fan apparatuer dy't aftermarket-komponinten nedich hat, oerienkommende ta, wêrtroch trochgeande kânsen ûntsteane foar kwalifisearre leveransiers dy't komponinten fan OEM-kwaliteit kinne leverje tsjin konkurrearjende prizen mei betroubere logistike stipe.

9. Wrâldwide leveringsnetwurk: Tsjinnet SANY-ûnderstelmerken wrâldwiid

De wrâldwide merk foar ûnderdielen foar it ûnderstel fan graafmachines set syn robuuste groeitrajekt troch, oandreaun troch oanhâldende wrâldwide fraach nei mynbou- en bouapparatuer, ynfrastruktuerûntwikkeling yn opkommende ekonomyen, mineraalwinningsprojekten wrâldwiid, en floatfernijingssyklusen yn beide fêstige yndustryen. De wrâldwide merk foar systeem foar ûnderstel fan rupsweinen bliuwt útwreidzjen, wêrby't Sina de wrâldliedende fabrikant fan rupsweinchassis bliuwt, goed foar mear as 60% fan 'e wrâldwide produksjekapasiteit, stipe troch goed ûntwikkele yndustriële ynfrastruktuer, betûfte arbeidskrêften en fertikaal yntegreare leveringsketens.

Tsjin dizze eftergrûn hat CQC TRACK in wiidweidich wrâldwiid leveringsnetwurk oprjochte dat SANY SSY005661438 eindriuwtandwielassemblages en kompatibel ûnderstelkomponinten leveret oan klanten oer seis kontininten, mei snelle ferstjoering nei wichtige merken fia betroubere logistike partners. It bedriuw siket aktyf dealers, distributeurs en leveransiers fan boumateriaal om syn wrâldwide berik út te wreidzjen, mei partnerfoardielen ynklusyf konkurrearjende prizen, betroubere logistyk en wiidweidige technyske stipe.

De klantgerichte oanpak fan it bedriuw en de ynset foar wrâldwide tsjinst wurde fierder demonstrearre troch de oanhâldende dielname fan CQC TRACK oan grutte ynternasjonale yndustrytentoanstellingen, ynklusyf Bauma 2026 yn Shanghai (pland foar 24-30 oktober 2026), dêr't it bedriuw syn mooglikheden sil sjen litte as in wirklik wrâldwide tsjinstferliener en boarnefabryk foar swiere ûnderstelkomponinten.

De folgjende seksjes beskriuwe de strategyske belutsenens fan CQC TRACK yn 'e wichtichste merken foar mynbou, stiengroeve en boumasines yn 'e wrâld, mei spesjale fokus op regio's dêr't SANY-graafmachines - ynklusyf it SY650-platfoarm - breed ynset wurde en in oanhâldende fraach nei de SSY005661438 lêste oandriuwtandwielassemblage generearje:


Súd-Afrika en Sub-Saharaansk Afrika

Súd-Afrika fertsjintwurdiget in hoekstienmerk foar ûnderdielen foar it ûnderstel fan swiere apparatuer en is ien fan 'e rapst groeiende regionale merken fan SANY. SANY Afrika rapportearre in omsetgroei fan 55,29% yn 2025, de sterkste fan elke wrâldwide regio. De djippe goud-, platina-, diamant- en koalminen fan it lân - benammen yn 'e platinariem om Rustenburg en de koalmynbouregio's fan Mpumalanga - presintearje guon fan 'e meast abrasive geologyske omstannichheden yn 'e wrâld dy't slijtage oan tandwielen, rupsrollen en rupsketten fersnelle. SANY-graafmachines, ynklusyf it SY650-platfoarm, wurde hieltyd faker ynset yn Súd-Afrikaanske mynbouoperaasjes foar it fuortheljen fan oerlêst, koalwinning, rotsbehanneling en swiere graafwurktapassingen. CQC TRACK leveret SANY SSY005661438 lêste oandriuwingstanderts en komplementêre ûnderstelkomponinten fia fêstige hannelsbedriuwen foar mynbouûnderdielen, apparatuerhannelers en regionale distributeurs dy't Súd-Afrika betsjinje, lykas buormerken, ynklusyf Botswana (diamantwinning), Namybje (uraniumwinning), Sambia (koperwinning), Simbabwe (platina- en goudoperaasjes), Angola (diamanten en izererts) en de Demokratyske Republyk Kongo (kobalt- en koperproduksje).


West- en Sintraal-Aazje (Midden-Easten en Sintraal-Aazje)

De regio's West-Aazje (Midden-Easten) en Sintraal-Aazje wurde definiearre troch grutskalige ynfrastruktuerprojekten, oalje- en gasbou, woastynmynbou-operaasjes en minerale winning yn útdaagjende omjouwings. Wichtige merken omfetsje de lannen fan 'e Golf Gearwurkingsried (GCC): Saûdy-Araabje (massale bouprojekten en mynbouûntwikkeling yn 'e regio Arabian Shield), Feriene Arabyske Emiraten (ynfrastruktuer yn Dubai en Abu Dhabi), Katar (trochgeande ûntwikkeling nei it WK), Koeweit, Oman en Bahrein. De útdaagjende woastynomjouwing - karakterisearre troch fyn silikasânyngong dy't slijtage op bewegende komponinten rap fersnelt, ekstreme temperatuerfluktuaasjes fan mear as 50 °C, en tige abrasive boaiemomstannichheden - freget om komponinten foar lêste oandriuwtandwielen mei superieure oerflakhurdens, heechweardige ôfslutingssystemen en útsûnderlike slijtvastheid. SANY hat syn oanwêzigens yn it Midden-Easten de lêste jierren útwreide, wêrtroch't in groeiende fraach nei de aftermarket ûntstiet. Yn Sintraal-Aazje driuwt de mynbousektor fan Kazachstan - benammen koperwinning yn 'e regio Karaganda, uraniumwinning yn 'e provinsje Súd-Kazachstan, en izerertsoperaasjes yn 'e regio Kostanay - de fraach nei SANY-ûnderstelkomponinten. CQC TRACK tsjinnet dizze regio fia distribúsjepartnerskippen mei hannelsbedriuwen yn mynbouûnderdielen en regionale dealers.


Russyske Federaasje en GOS-steaten (Mienebest fan Unôfhinklike Steaten)

De grutte merk foar mynbou- en bouapparatuer fan 'e Russyske Federaasje is ien fan 'e grutsten wrâldwiid, mei minerale winning dy't beferzen toendra yn Sibearje omfiemet, koalbekkens fan 'e Kuzbass-regio, de izerertsôfsettings fan 'e Koersk Magnetyske Anomaly, en goud- en diamantwinning yn Jakoetje en de Magadan-regio. Ruslân is in bysûnder wichtige merk wurden foar Sineeske fabrikanten fan bouapparatuer nei ynternasjonale hannelsferoaringen, wêrby't SANY wichtige merkoandielwinsten yn 'e regio hat berikt. Ekstreme kâlde omstannichheden - faak ûnder −40 °C yn 'e wintermoannen yn in grut part fan 'e mynregio - freegje om lêste oandriuwtandwielkomponinten dy't produsearre binne mei lege-temperatuertaaiheidseigenskippen om brosse breuk ûnder hege skokbelastingen te foarkommen. SANY SY650-graafmachines en ferlykbere platfoarms wurde ynset yn Russyske mynbouoperaasjes. CQC TRACK leveret SANY SSY005661438 tandwielassemblages en oare ûnderstelkomponinten oan Russyske mynbedriuwen, hannelers yn boumasines en distributeurs fan aftermarket fia fêstige logistike kanalen dy't troch primêre havens geane, ynklusyf Novorossiysk (Swarte See), Sint-Petersburch (Eastsee) en Vladivostok (Stille Oseaan), stipe troch útwreide spoarnetwurken foar ynterne distribúsje. Bûten de Russyske Federaasje tsjinnet CQC TRACK it bredere Gemenebest fan Unôfhinklike Steaten (GOS), ynklusyf Wyt-Ruslân, Kazachstan, Armeenje, Azerbeidzjan en oare Sintraal-Aziatyske republiken, fia regionale distribúsjepartnerskippen.


Brazylje en Súd-Amearika

Brazylje is de grutste merk foar bou- en mynbouapparatuer yn Súd-Amearika en in wichtige strategyske merk foar de wrâldwide útwreiding fan SANY. De Braziliaanske mynbousektor wurdt dominearre troch izerertsproduksje yn Minas Gerais (Iron Quadrangle-regio) en Pará (Vale's Carajás-kompleks - de grutste izerertsmyn fan 'e wrâld), neist wichtige bauksyt- (Pará), goud-, nikkel- en mangaanwinningsoperaasjes. SANY-graafmachines, ynklusyf it SY650-platfoarm, wurde hieltyd faker ynset op Braziliaanske mynlokaasjes foar it fuortheljen fan oerlêst, ertsbehanneling, swiere graafwurken en materiaalladen. Braziliaanske wurkomstannichheden - karakterisearre troch in hege fochtgehalte yn laterytboaiem, abrasive hematyt- en itabirytertsen, útwreide wurktiden en útdaagjende tropyske fochtigens - freegje om ûnderstelkomponinten mei superieure korrosjebestriding en útsûnderlike slijtage-eigenskippen. De bredere Súd-Amerikaanske merk - ynklusyf Sily (de grutste koperprodusint fan 'e wrâld mei minen yn 'e Atacama-woastyn), Perû (koper-, goud- en sinkoperaasjes yn 'e Andes), Argentynje (lithiumwinning yn 'e Puna-woastyn en grutte bouprojekten), Kolombia (koalproduksje en ynfrastruktuerûntwikkeling), en Bolivia (tin- en sulverwinning) - biedt substansjele en groeiende kânsen foar leveransiers fan ûnderstelkomponinten, benammen om't SANY har distribúsjenetwurk oer it kontinint bliuwt útwreidzjen. CQC TRACK leveret SANY SSY005661438 lêste oandriuwtandwielassemblages fia fêstige hannelsbedriuwen foar mynbouûnderdielen, apparatuerhannelers en regionale distributeurs yn hiel Súd-Amearika.


Austraalje en Oseaanje

De Australyske mynbousektor - rjochte op izererts yn 'e Pilbara-regio fan West-Austraalje (Rio Tinto, BHP, Fortescue Metals Group-operaasjes), stienkoal yn 'e Hunter Valley fan Nij-Súd-Wales en it Bowen Basin fan Queensland, goud yn West-Austraalje (Kalgoorlie Super Pit) en Victoria, bauksyt yn it Noardlik Territoarium en Queensland, en opkommende litiumoperaasjes yn West-Austraalje - fertsjintwurdiget ien fan 'e meast easken merken foar swiere apparatuer yn 'e wrâld. Australyske mynbouomstannichheden wurde karakterisearre troch tige abrasive ertsen, ekstreme temperatuerberik (fan waarme woastynomstannichheden fan mear as 45 °C yn 'e Pilbara oant koelere súdlike mynbouregio's), langere gebrûkstiden foar apparatuer, en in Australyske mynboukultuer dy't kompromisleaze betrouberens fan apparatuer easke mei nultolerânsje foar net-plande downtime. SANY-graafmachines, ynklusyf SY650-platfoarms kompatibel mei de SSY005661438-tandwielassemblage, wurde hieltyd faker ynset op Australyske mynlokaasjes dy't swiere útgravings, laden en it fuortheljen fan oerlêst útfiere yn iepen-pit-operaasjes. De Australyske merk freget om ûnderstelkomponinten mei útsûnderlike slijtvastheid, dokumintearre kwaliteitsfersekering en betroubere stipe foar de supply chain - allegear leveret CQC TRACK fia hannelsbedriuwen foar mynbouûnderdielen, apparatuerdealers en direkte gearwurkingsferbannen mei grutte floatoperators yn 'e Australyske mynbousektor.


Noard-Amearika: Feriene Steaten, Kanada en Meksiko

De merk foar swiere apparatuer yn Noard-Amearika bliuwt wrâldwiid de grutste regionale merk foar bou- en mynmasines, wêrby't de Feriene Steaten allinich al in miljarden dollars oan aftermarket foar ûnderstelkomponinten fertsjintwurdigje. De mynbousektor fan 'e Feriene Steaten omfettet stienkoaloperaasjes yn it Powder River Basin fan Wyoming en West-Firginia, koperwinning yn Arizona (Morenci-myn) en Utah (Kennecott), goudproduksje yn Carlin Trend yn Nevada (ien fan 'e grutste goudmynkompleksen fan 'e wrâld), izererts yn 'e Mesabi Range fan Minnesota, plus yndustriële mineralen en aggregaaten yn alle fyftich steaten. Grutte graafmachines - ynklusyf modellen dy't kompatibel binne mei de SSY005661438 lêste oandriuwtandwielassemblage - operearje lanlik oan grutte mynbouprojekten, grutskalige ynfrastruktuerûntwikkeling en swiere grûnferpleatsingsapplikaasjes yn 'e bousektor. SANY hat syn Noardamerikaanske oanwêzigens en dealernetwurk stadichoan útwreide. De mynbouyndustry fan Kanada wurdt dominearre troch de winning fan oaljesân yn Alberta (regio Fort McMurray, dêr't grutte graafmachines wiidweidich ynset wurde foar it fuortheljen fan oerlêst en it ôfhanneljen fan oaljesân), potashproduksje yn Saskatchewan, en goud/uranium/basismetaaloperaasjes yn Manitoba, Ontario, Québec en Britsk-Kolumbia. Ekstreme kâlde omstannichheden yn 'e noardlike mynbouregio's fan Kanada freegje om deselde prestaasjes fan materiaal by lege temperatueren as de Russyske merk. Meksiko presintearret in groeiende merk mei útwreidzjende mynbou- en ynfrastruktuersektoaren. CQC TRACK leveret SANY SSY005661438 lêste oandriuwtandwielassemblages en ûnderstelkomponinten fia fêstige dealernetwurken, distributeurpartnerskippen en direkte leveringsrelaasjes yn hiel Noard-Amearika.


Korea, Japan en Noardeast-Aazje

De ferfine boumasine-yndustry fan Súd-Korea wurdt oandreaun troch oanhâldende stedsûntwikkeling, fernijing fan ynfrastruktuer, en in yndustriële basis fan wrâldklasse dy't sawol swiere graafmachines produseart as brûkt. SANY-apparatuer behâldt in groeiende oanwêzigens yn hiel Korea, mei SY650-klasse graafmachines dy't ynset wurde by grutte bouprojekten, sivile technykwurken, stiengroeveoperaasjes en yndustriële foarsjennings. Japan fertsjintwurdiget in folwoeksen merk dêr't de kwaliteitsnormen foar aftermarket-komponinten útsûnderlik heech binne. CQC TRACK leveret SANY SSY005661438 lêste oandriuwtandwielassemblages en komplementêre ûnderstelkomponinten oan ûnderdielenhannelers, aftermarket-distributeurs en apparatuerhannelers dy't sawol binnenlânske merken as ynternasjonale eksportkanalen yn hiel Noardeast-Aazje betsjinje.


Europa en de Europeeske Uny

De Jeropeeske merk genereart guon fan 'e heechste wrâldwide fraach nei sertifisearre, ISO-konforme ûnderstelkomponinten foar graafmachines. Strange útstjitregeljouwing (Stage V-neilibjen yn alle EU-lidsteaten) en feiligensnormen foar apparatuer driuwt de oanhâldende fraach nei premium kwaliteit aftermarket-komponinten dy't foldogge oan of de OEM-spesifikaasjes oertreffe. Wichtige regionale merken omfetsje Dútslân (Europa's grutste merk foar bouapparatuer, mei wiidweidige mynbouoperaasjes yn 'e Rynlânske bruinkoalregio en swiere konstruksje yn alle steaten), Frankryk (ynfrastruktuerfernijingsprogramma's, stiengroeveoperaasjes en grutte bouprojekten), it Feriene Keninkryk (bou-, sloop- en mynbousektor), en Skandinaavje (Noarwegen, Sweden, Finlân - dêr't SANY-apparatuer operearret yn kâlde klimaatomstannichheden neist fêstige Jeropeeske en Aziatyske fabrikanten). De omset fan SANY Europa berikte $ 1,75 miljard yn 2025 mei in jier-op-jier groei fan 1,50%, wat in trochgeande merkpenetraasje en in groeiende ynstalleare basis oantoant. CQC TRACK leveret oan Jeropeeske klanten fia in fêstige netwurk fan hannelsbedriuwen foar mynbouûnderdielen en regionale gruthannels yn graafmachineûnderdielen, mei ferstjoeringen dy't fia wichtige Jeropeeske tagongspoarten stjoerd wurde, ynklusyf Rotterdam (Nederlân), Hamburch (Dútslân), Antwerpen (Belgje) en Gdansk (Poalen), en dan ferspraat fia wiidweidige frachtwein- en spoarnetwurken dy't alle EU-lidsteaten en oansletten merken betsjinje.


Oanfoljende opkommende merken: Súdeast-Aazje, Yndia, en fierder

Utsein de hjirboppe beskreaune primêre merken, tsjinnet CQC TRACK aktyf rap groeiende merken yn Súdeast-Aazje, Súd-Aazje en oare opkommende regio's:

Súdeast-Aazje: Yndoneezje is in wichtige merk foar SANY-graafmachines en CQC TRACK-ûnderstelkomponinten, mei wiidweidige stienkoalwinningsaktiviteiten yn Kalimantan (Borneo) en Sulawesi, plus tapassingen fan apparatuer foar palmoaljeplantaazjes en wichtige ynfrastruktuerûntwikkeling. De ekonomy fan Maleizje hat apparatuer foar palmoaljeplantaazjes, bouprojekten en groeiende mynbouaktiviteiten. Tailân giet troch mei grutte ynfrastruktuerûntwikkelingsprojekten yn 'e metropolitane regio fan Bangkok en regionale yndustriële sônes. Fietnam lit in tanimmende fraach sjen, oandreaun troch ynfrastruktuerûntwikkeling, bauxytmynbouaktiviteiten en yndustriële útwreiding. De Filipinen biede kânsen yn nikkelmynbouaktiviteiten en ynfrastruktuerprojekten.

Yndia en Súd-Aazje: Yndia is ien fan 'e rapst groeiende merken foar boumateriaal wrâldwiid en in wichtige strategyske merk foar de wrâldwide útwreiding fan SANY. De Yndiaaske mynbousektor omfettet stienkoalproduksje (benammen yn Jharkhand, Odisha en Chhattisgarh), izerertswinning (de mineraalrike regio's fan Odisha en Jharkhand), kalkstien foar semintproduksje en bauksyt foar aluminiumraffinaazje. Nasjonale ynfrastruktuerprogramma's - ynklusyf de oanlis fan snelwegen, tawijde frachtkorridors, ûntwikkeling fan metrospoaren en fernijing fan stedske ynfrastruktuer - stimulearje de oanhâldende fraach nei boumateriaal. SANY hat in wichtige produksje- en distribúsjeoanwêzigens yn Yndia fêstige, mei graafmasineplatfoarms, ynklusyf SY650-klasse masines dy't ynset wurde yn mynbou- en bouapplikaasjes. CQC TRACK leveret oan Yndiaaske klanten fia distribúsjepartnerskippen en direkte leveringsrelaasjes.

10. Ynternasjonale saken: leveransiersferifikaasje en wrâldwide boarnjen foar SANY-ûnderstelkomponinten

It ynternasjonale oanbestegingslânskip foar swiere SANY-ûnderstelûnderdielen fereasket nauwkeurige leveransiersferifikaasje om komponintkwaliteit, dimensjonele krektens, metallurgyske yntegriteit en neilibjen fan ymport-/eksportregeljouwing te garandearjen. De wrâldwide leveringsketen foar SANY-ûnderstelsystemen profitearret fan 'e spesjalisearre produksjeklusters yn Sina, dêr't regio's lykas Quanzhou yn 'e provinsje Fujian in unike kombinaasje biede fan tsientallen jierren metallurgyske ekspertize, kosteneffektive produksje, wiidweidige leveringsketenyntegraasje en eksportklearheid.

De ôfdieling Ynternasjonale Saken by CQC TRACK biedt wiidweidige stipe foar wrâldwide klanten dy't de SANY SSY005661438 eindriuwtandwielassemblage en oare SANY-ûnderstelkomponinten wolle oanskaffe:

  • Leveransierferifikaasje en kwalifikaasje-audits: Folsleine beoardieling fan produksjemooglikheden, kwaliteitssystemen (ISO 9001: 2015), metallurgyske testprosedueres, waarmtebehannelingvalidaasje en dimensjonele ynspeksjeprotokollen.
  • Grinsferskuiwende logistike koördinaasje: Behear fan ynternasjonale frachtferfier, dûanedokumintaasje, neilibjen fan eksportferpakking en fierdere levering oan klantlokaasjes wrâldwiid. Koördinearret ferstjoeringen fia de haven fan Xiamen - ien fan 'e drokste kontenerhavens fan Sina - en oare wichtige eksportpoarten.
  • Advys oer hannelsneilibjen: begelieding oer HS-klassifikaasje (84314990000 foar ûnderdielen fan it ûnderstel fan graafmachines), lânspesifike ymportregeljouwing, taryf- en heffingsoerwagings, en dokumintaasjeeasken foar ynternasjonale ferstjoeringen.
  • Merkynformaasje sammelje: Kontinu folgjen fan trends yn 'e ynset fan SANY-apparatuer, fraachpatroanen nei de aftermarket, konkurrinsjedynamika en kânsen op opkommende merken yn alle tsjinstregio's.
  • Krúsferwizing fan ûnderdielnûmers en tapassingsferifikaasje: Systematyske falidaasje fan it ûnderdielnûmer SSY005661438 foar SANY SY650-tapassingen oer alle searjes (SY650H, SY650H-S, SY650LC, SY650 mynboukonfiguraasjes) en SY600-kompatibiliteit, plus tapassingsferifikaasje foar kompatibel modellen oer de produktline fan grutte graafmachines fan SANY.

Foar distributeurs, mynbedriuwen, stiengroeve-operators, apparatuerhannelers, ûnderhâldsreparaasjeorganisaasjes (MRO's), en grutte floatoperators dy't de SANY SSY005661438 Final Drive Sprocket Wheel Assembly of alle SANY-ûnderstelkomponinten wolle oanskaffe - ynklusyf rupsketten, rupsrollen (legere rollers), draachrollen (boppeste rollers), foarste leeloopers, rupsskuon (rupspads), definitive oandriuwkomponinten, hydraulyske systeemûnderdielen en motorkomponinten - biedt CQC TRACK wiidweidige sourcing-oplossingen dy't ferifikaasje fan ûnderdielnûmers omfetsje, tapassingsbefêstiging oer SANY-modelsearjes, kwaliteitsdokumintaasjepakketten mei Ingelske en meartalige sertifikaasjes, en folslein logistykbehear fan fabryk oant bestimming.

Wichtige oerwagings foar ûnderdielkompatibiliteit foar de SANY SSY005661438 eindriuwtandwielassemblage omfetsje: Systematyske falidaasje foar SANY SY650-tapassingen (alle searjes ynklusyf SY650H, SY650H-S, SY650LC, en SY650 mynboukonfiguraasjes); kompatibiliteit mei SY600-searje graafmachines basearre op dielde ûnderstelarsjitektuer binnen it 60-70 ton graafmachineplatfoarm fan SANY; dokumintaasje dy't befêstiget dat dit ûnderdielnûmer aktyf wurdt oanskaft foar SY650-graafmachines yn ynternasjonale mynbouprojekten, ynklusyf offisjele oanbestegingsoanbestegingen; en krúsreferinsjeferifikaasje tsjin alternative nûmers foar itselde ûnderdiel yn ferskate regionale merken.

De ôfdieling Ynternasjonale Saken hâldt aktuele katalogussen by dy't alle wichtige SANY-graafmachinemodellen dekke, mei trochgeande updates as nije modellen en nijere searjefarianten wrâldwide merken ynkomme. Foar dealers en distributeurs dy't har SANY-kompatibele produktlinen útwreidzje wolle, biedt CQC TRACK privee labelproduksje, merkferpakking, stipe foar meartalige technyske dokumintaasje, en eksklusive gebietsregelingen oanpast oan spesifike merkeasken.

11. Kontakt- en gearwurkingsynformaasje

Foar fragen, gearwurkingsmooglikheden, of om in bestelling te pleatsen foar SANY SSY005661438 SY650 Final Drive Sprocket Wheel Assemblies of alle SANY-kompatibele ûnderstelkomponinten, nim dan kontakt op mei:

  • Fabryk / Supply Chain Partnership (Ferkeap en Stipe): CQC TRACK - Jack / Ferkeapôfdieling - Foar dealer- en distributeurmooglikheden, ynklusyf folumeprizen, privee label-ferpakking en eksklusive gebietsoerienkomsten, nim dan kontakt op fia offisjele kanalen.
  • Ynternasjonale Sourcing / Auteur: Jack - Senior Undercarriage Specialist, ôfdieling Ynternasjonale Saken - Spesjalisearre yn it sourcing fan OEM-kwaliteit SANY-ûndercarriagekomponinten, leveransiersferifikaasje, wrâldwide oanbestegingskoördinaasje foar mynbou- en bouapparatuer, en technyske advys foar grutskalige programma's foar it ferfangen fan floatkomponinten foar alle klanttapassingen en geografyske regio's.

Ferbine mei ús

Websides:www.cqctrack.comEmail: h_sales@cqctrack.com (general inquiries and quotations)

  • Email: j_sales@cqctrack.com (international sourcing, technical specifications, and partnership development)

Fabrykslokaasje: Quanzhou City, provinsje Fujian, Sina - it ferneamde "thús fan oerseeske Sinezen" en in histoarysk begjinpunt fan 'e Maritime Siderûte fan Sina, mei handige ferfier tagong ta wichtige ynternasjonale skipfearthavens dy't alle wrâldmerken betsjinje. It bedriuw hâldt him tichtby de haven fan Xiamen, ien fan 'e drokste kontenerhavens fan Sina, wêrtroch effisjinte logistyk mooglik is foar ynternasjonale klanten dy't ferstjoere nei Austraalje, Súd-Afrika, Brazylje, Ruslân, Europa, Noard-Amearika en hiel Aazje.

CQC TRACK is aktyf op syk nei dealers, distributeurs en leveransiers fan bouapparatuer om har wrâldwide berik út te wreidzjen. Partnerfoardielen omfetsje konkurrearjende prizen mei beskikbere koartingen, betroubere logistyk mei snelle ferstjoering nei wichtige merken, en wiidweidige technyske stipe ynklusyf tapassingsbegelieding, ynstallaasjeassistinsje en tsjinst nei ferkeap.


Auteursrjocht © CQC TRACK (Quanzhou Heli Machinery Manufacturing Co., Ltd.). Alle rjochten foarbehâlden. ISO 9001:2015 Sertifisearre. Jo fertroude partner yn wrâldwide SANY ûndersteloplossingen.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús